Kepçeli kullanabileceğim 4*4 traktör öneriniz?

Piyasaya calismiycam dersen 4x4 olmak sartiyla 50-75 bg arasi hemen hemen tum motorlar isinizi gorur.. arkaya 750 kg civari bi agirlik.. arka jantlari da agirlik doldurdumu tamamdir..

Daha iyisi dersen oturusa gore soldan levyeli.. hatta şatıllı gider böyle ama sadece gubre yukliyecekse cok pahali ve ozellikli biraz gereksiz olur..

2. El 4x4 daha ideal duruyo..

Son bi not: surekli 4x4 traktor yok ben duymadim:) zaten gerek te yok..

merhaba arkadaşım 3075 almıştık kepçeli kepçesinin soktuk açıkçası çok verim alamadık vites geçişleri zor oluyordu sökülen kepçeyi 70lik 4*4 erkuntta taktırdım gübrede banamısın demiyor 2 adet büyük balye samanı rahat kaldırıyor arkaşında ağırlık bile olmadan rahat rahat işimi görüyor ayrıça levyeli veya power shuter lı traktör tavsiye ederim kepçede

Piyasaya calismiycam dersen 4x4 olmak sartiyla 50-75 bg arasi hemen hemen tum motorlar isinizi gorur.. arkaya 750 kg civari bi agirlik.. arka jantlari da agirlik doldurdumu tamamdir..

Daha iyisi dersen oturusa gore soldan levyeli.. hatta şatıllı gider böyle ama sadece gubre yukliyecekse cok pahali ve ozellikli biraz gereksiz olur..

2. El 4x4 daha ideal duruyo..

Son bi not: surekli 4x4 traktor yok ben duymadim:) zaten gerek te yok..

sıfır değil tabi ikinci el 4*4 düşünüyorum. piyasaya çalışmam kendi işim. 266g ya da 277 g uygun benim için.

merhaba arkadaşım 3075 almıştık kepçeli kepçesinin soktuk açıkçası çok verim alamadık vites geçişleri zor oluyordu sökülen kepçeyi 70lik 4*4 erkuntta taktırdım gübrede banamısın demiyor 2 adet büyük balye samanı rahat kaldırıyor arkaşında ağırlık bile olmadan rahat rahat işimi görüyor ayrıça levyeli veya power shuter lı traktör tavsiye ederim kepçede

yok ya hergün çalışmıcak power shutter e gerek yok. erkunt lar pahalı dır 40 bin i geçmesin mümkünse

Ben deutz fahr agrofarm 410'a değil de Tümosan'a taktırdığıma çok pişmanım, Ön kepçeli traktör alırken ilkbaş ya sadece şunda kullanacağım, şuna gerek yok yapmam dediğin herşeyi önünde kepçe olduğu için zamanla yapmaya başlayacaksın. Kuru balatalı traktöre ön kepçe taktırdığında malını araya vermekten başka birşeye yaramıyormuş ben onu bilirim, maddi imkanın varsa power shuttle'lı al ilerde pişman olmamak için.

• Beğen
Tepkiler: Ahmeterarslann