Karda kimin çekeceği belli olmaz...

Ynt: Karda kimin çekeceği belli olmaz...

Gerek yok arkadaşım konuşmaya o JD 5625 te olabilir yani Deutuzda 85 vaya 100 bide john hafif olmayıp ağır olsa ne olur merak ettim :) Mexicoyu kötüleyenler bakın çok övdüğünüz alman malı hoplatıyor :D aly-*-s aly-*-s aly-*-s aly-*-s

korku351 link=topic=52365.msg539073#msg539073 date=1329347071' Alıntı:
servis müdürüm vardı yanımda. yeni servisin yapılanma sürecini kontrole geldi. keşke uğrasaydın , tanıştırırdım seni.
Cami nin sokağındamı sizin servis. oarada gördüm seni ve bir JD amblemli araç vardı Panda tarzı.

TÜM YORUM LARI OKUDUM YOK TEKER İNCE YOK ŞÖFÖR KÖTÜ YOK 85 HP 95 HP HIRSIZIN HİÇMİ SUCU YOK HAKIM BEY OLAYINA DÖNDERDİNİZ DEUTZ ÇEKER JOHN DEERE CEKEMEZ KARDEŞİM (TIPKI HERKESİN JOHN DEERE Yİ ÇEKEMEDİĞİ GİBİİ ) İNCE TEKER JOHN DEERE İLE İNCE TEKER MF VİDEOSU PAYLAŞTIM HER YÖNÜYLE EŞİTTİ ONDA BİLE TEKERLERE SU BAŞMIŞTIR DEDİLER. DERLER DERLER KEDİ ULAŞAMAYACAĞI CİGERE MUNDAR DERMİŞŞŞ.....

gokhanozkan link=topic=52365.msg538139#msg538139 date=1329296237' Alıntı:
deutz şöförü kesin acemi.yoksa nerede görülmüş john deerenin herhangi bir traktörü çektiği zuha-*-s

KARDEŞ BEN PAYLAŞMIŞTIM JOHN DEERE İLE MF ÇEKİŞMESİ BAK İSTERSEN HE BİDE HER YÖNÜYLE EŞİT TEK FARK MF DEKİ ARKA AĞIRLIKLA BEYGİRİ FAZLA..

http://www.izlesene.com/video/johndeere-5303-4x4-55-hp-266-4x4-mf-67-hp/2530027]http://www.izlesene.com/video/johndeere-5303-4x4-55-hp-266-4x4-mf-67-hp/2530027

mesuteker link=topic=52365.msg539370#msg539370 date=1329399710' Alıntı:
TÜM YORUM LARI OKUDUM YOK TEKER İNCE YOK ŞÖFÖR KÖTÜ YOK 85 HP 95 HP HIRSIZIN HİÇMİ SUCU YOK HAKIM BEY OLAYINA DÖNDERDİNİZ DEUTZ ÇEKER JOHN DEERE CEKEMEZ KARDEŞİM (TIPKI HERKESİN JOHN DEERE Yİ ÇEKEMEDİĞİ GİBİİ ) İNCE TEKER JOHN DEERE İLE İNCE TEKER MF VİDEOSU PAYLAŞTIM HER YÖNÜYLE EŞİTTİ ONDA BİLE TEKERLERE SU BAŞMIŞTIR DEDİLER. DERLER DERLER KEDİ ULAŞAMAYACAĞI CİGERE MUNDAR DERMİŞŞŞ.....
dostum takılma bunlara jd çekse ne olur deutz çekse ne olur.
ayrıca jd ulaşılamayacak bi traktör değil .

keykubat link=topic=52365.msg539391#msg539391 date=1329400971' Alıntı:
dostum takılma bunlara jd çekse ne olur deutz çekse ne olur.
ayrıca jd ulaşılamayacak bi traktör değil .

KARDEŞ BEN DE BUNU DİYORUM ÇEKSE NE ÇEKMESE OLUR ÇEKİŞTİRME İLE TRAKÖR GÜÇÜ ÖLÇÜLMEZ İSPAT EDİLMEZ ŞEKİL OLSUN MUHABBET OLSUN DİYE ADAMLAR ZAHMET EDİP VİDEO ÇEKİYOR ELLERİNE KOLLARINA SAĞLIK DİYECEKLERİ YERDE NELERLE UĞRAŞILIYOR.

KÜÇÜKKEN KAVGA EDERDİK DAYAK YİYİNCE YA İŞTE BEN DÖVECEKTİMDE AYAGIM KAYDI YAN YATTIM ÇAMURA BATTIM DER SAVUNURDUK KENDİMİZİ LEN İŞTE DAYAK YEMİŞİN OTUR OTURDUĞUN YERDE.YARINDA SEN BAŞKALRINI YADA AYNI ÇOCUĞU DÖVERSİN. AMA ÖYLE DEİL GURUR MESELESİ

mesuteker link=topic=52365.msg539398#msg539398 date=1329401976' Alıntı:
KARDEŞ BEN DE BUNU DİYORUM ÇEKSE NE ÇEKMESE OLUR ÇEKİŞTİRME İLE TRAKÖR GÜÇÜ ÖLÇÜLMEZ İSPAT EDİLMEZ ŞEKİL OLSUN MUHABBET OLSUN DİYE ADAMLAR ZAHMET EDİP VİDEO ÇEKİYOR ELLERİNE KOLLARINA SAĞLIK DİYECEKLERİ YERDE NELERLE UĞRAŞILIYOR.
bende onu diyorum işte..çekseler ne çekmeseler ne.ama jd çekemiyo ;D

nevşehir yazıhüyük kas.traktör çekişmesi 85 beyg