jcb küspe sıkıştırıyor

Ynt: jcb küspe sıkıştırıyor

Şimdi ben şey sorcam.Şöförsüz olarak kiraya veriliyor mu bu araçlar :D.Ben kiralayıp şöyle bi saat kullanayım diyorum da çok merak ediyorum benm ilgi alanım iş makineleri :).Hevesimi gidereyim diyorum

açıkçası operatör olarak biraz zor yani anca tanıdık falan olursa makineye zarar vermeme açısından verebilir ama tanımadık insan oldumu vermez diye düşünüyorum ben olsam ben bile vermem yani ehliyetine falan bakarım ama sen yinede bir şansını denemelisin :D

marksman link=topic=8514.msg89736#msg89736 date=1225273707' Alıntı:
Şimdi ben şey sorcam.Şöförsüz olarak kiraya veriliyor mu bu araçlar :D.Ben kiralayıp şöyle bi saat kullanayım diyorum da çok merak ediyorum benm ilgi alanım iş makineleri :).Hevesimi gidereyim diyorum
insanın başına ne gelırse ya meraktan ya meraktan gelır :)merak etmek ıyı sey deıldır

aslında ağır abi yani makineyi iş makines ehliyeti olana dahi zor veriyorlar yani tanıdığını zor veriyorlar malum kaç milyarlık makineler ama denemeni tavsiye ederim ama veremiyecekleri için büyük ihtimal :D boşuna heves etmeyin derim

operator11 link=topic=8514.msg89948#msg89948 date=1225304615' Alıntı:
aslında ağır abi yani makineyi iş makines ehliyeti olana dahi zor veriyorlar yani tanıdığını zor veriyorlar malum kaç milyarlık makineler ama denemeni tavsiye ederim ama veremiyecekleri için büyük ihtimal :D boşuna heves etmeyin derim
pekı bı yarısma yapsak kepcenın tırnagına catal kaynaklayıp tabagın ıcınede bır tek zeytın koysak ne dersın basarrmısın

operator11 link=topic=8514.msg89974#msg89974 date=1225306853' Alıntı:
oo abi ayıp ettin ya :D yaparız evellallah zaten kancalık iş fln oldumu hep ben geçiriyordum o kancalarıda bunuda yaparız :D
pekı denemeye kalkısmadınmı bizim burakı opöratorler adlarını asfalta yazıyorlar:)ayaga kalkıp

valla abi kendi canımdan başka kimsenin canına kastedecek olaylar yaşamadım şükür :D asfalta ad yazma meseleside şöyle kepçe kaz yaptıydı yokuş aşağı devrildi devirilmedik direk fln kalmadı bu şekilde ad yazma olayı tamamlandı :D (fakat bu olayı ben yapmadım ve 18 milyarı geçik hasar)

ayrıca ;

operator11 link=topic=8514.msg89982#msg89982 date=1225307510' Alıntı:
valla abi kendi canımdan başka kimsenin canına kastedecek olaylar yaşamadım şükür :D asfalta ad yazma meseleside şöyle kepçe kaz yaptıydı yokuş aşağı devrildi devirilmedik direk fln kalmadı bu şekilde ad yazma olayı tamamlandı :D (fakat bu olayı ben yapmadım ve 18 milyarı geçik hasar)

ayrıca ;

yazık olmus demek oluyorkı düz yolda yapılacak ad yazma işi :):):)bıdakıne beklıyoruz resımlerı

operator11 link=topic=8514.msg89743#msg89743 date=1225274316' Alıntı:
açıkçası operatör olarak biraz zor yani anca tanıdık falan olursa makineye zarar vermeme açısından verebilir ama tanımadık insan oldumu vermez diye düşünüyorum ben olsam ben bile vermem yani ehliyetine falan bakarım ama sen yinede bir şansını denemelisin :D
bız soforsuz kıralamıstık bnm ehlıyetımde var adam sorun cıkarmadı 2 gunlugune kıralamstık eskı duvarları ve garajları yıkıp harfıyatını cekmıstık gecen yıl...cok gusel bsy hastasıyım iş makınlarının ehlıyetı almamda zor olmadı...

Ben verirler diye üdşünüyorum çünkü genelde kiralık araçlarda kasko oluyor ve de kasko alkollü kullanım hariç hertürlü zararı ödüyor.Gidip bi tane kaskolu makine bulmak lazım :)

paylasım için tşkler. biz küspe gelince indirirken su tutarız küspenin yanmasını önlüyor tabi biz alıyoz 10-20 ton siz alıyorsunuz 50-100 ton ama bir tavsıye