international 444 hidrolik bazen kaldırmıyor

merhaba arkadaşlar,

bir inter 444 TOE traktörümüz var. Bununla büyükbaş hayvanlarımızın altını kürüyoruz. bazen traktör arka hidroliği kaldırmıyor. pek bi yük de yok arkada yük ile alakalı değil yani.
koltuk altında iki vana var. biri hızı ayarlıyor biride yön veriyor sanırım. birde hidrolik kolunun yanında hassasiyet kolu gibi birşey var. şimdi kaldırmayınca bu üç yeri açıp kapıyorum 1 dk sonra falan kaldırıyor. bu hatanın nedeni nedendir acaba başına gelen var mı ?

fotoğraf örnektir.
inter.PNG

İyi günler,yaklaşık 8 aydır 444 enter sahibiyim. Aynı sorun bendede vardı,Öncelikle hidrolik yağınız eksik se tamamlayınız,Benimki kaldırmamazlık yapmaz oldu böylece. filtresini temizletiniz,İşin kötü tarafı, Koltuğun altındaki beyin denen yağ yönlendirici yerin içindeki ince elemanlar diğer traktörlerden farklı olarak o kadar karmaşık ki ( bi usta kitapçığından gösterdi gözüm korktu) eskimiş ve aşınmış burç,oring vs varsa ayarı kaçabiliyor,talimat dinlemiyor.her usta da bulaşmak istemiyor,Benim traktör mesela bazen kollar inik pozisyonda iken zorla pulluk kaldırıyor pompa zorluyor ara borudaki yağ ısınıyor Dar yetişiyorum sanayiye.