Hidrolik ortakol yardim

S.a arkadaslar bir konuda yardimabihtiyacim var deksan dan 50 cm ortakol aldim ama cok kisa geldi bunu uzatabilme durumu var mi deksan konya firmasi konyali olupta degisimde bana yardimci olabilecek var mi acaba

• Beğen
Tepkiler: ahmet35

Benim amcaoğlu sıcak demirci hafif kısa idi sonra kendisi kesip araya parça koyup tekrar kaynak yaptı. Şimdi iyi diyor. Ama piston uzatılmış halde kaynak yaptı ve azar azar yani içindeki yağı çok aşırı ısınmadan yaptı

S.a arkadaslar bir konuda yardimabihtiyacim var deksan dan 50 cm ortakol aldim ama cok kisa geldi bunu uzatabilme durumu var mi deksan konya firmasi konyali olupta degisimde bana yardimci olabilecek var mi acaba
Senin dediğin kısa model, uzun modeli de var bende uzun model mevcut ( tümosan 5275 bahçe) dediğin modeli tt50 için aldılar ama dediğin gibi kısa geldi ve tornacıya götürüp traktore takılan kısmı liftin dibinden kesip ek yaptılar ancak güvenilir ve gerçekten usta bi tornacıya yaptır. Ayrıca hidrolik hortumlarının zarar görmemesi için dışına bahçe hortumu geçirmeni tavsiye ederim