Her Tür Traktör Yedek Parça ları İçin Yardıma hazırım Sadece Sormanız Yeterli

Ynt: Her Tür Traktör Yedek Parça ları İçin Yardıma hazırım Sadece Sormanız Yeterli

Şanziman govdesi mevcut ve disli grubunu da katalogdan incelemek gerekiyor
Buda epeyce zaman alir
İsteginiz nedir
4x4 ceker grubu disli seti mi lazim 285 icin

Ynt: Her Tür Traktör Yedek Parça ları İçin Yardıma hazırım Sadece Sormanız Yeterli

Kulubün parcacisi yoktu. Bu çok iyi oldu.

Trakkulube hosgeldiniz. Burada olmak hem sizin, hem de üyelerin menfaatine olacaktır. Emin olabilirsiniz.

Tek önerim biraz sabırlı olmanız. İnsanlarin sabır sınırlarını merak eden, zorlayan üyelerimiz mevcuttur, uyarayım.

Birbirimize bi alışalım, gerisi kolay, gül gibi geçinip gideriz :D

Öncelikle aramıza hoşgeldin her zaman bilgine ihtiyacımiz olur. Pancar motor 11.5luk piston gömlek segman conta takımı ne kadar hepsi orjinal olmak şartıyla...

TraktörYedekParca link=topic=77636.msg918477#msg918477 date=1410547784' Alıntı:
Tesekkur Ederim. pancar motir malzemeleri sokuldu mu
Bunu sormamim sebebi urunler arasinda ki olcu ve tip farkliliklari
sökülmedi bi arkadaşta yatak pancar var onu alıp elden geçirmeyi düşünüyorum pahalıya maal olursa almaya niyetim yok

Benim de bir ihtiyacım var.

Eski John deere serileri (1120-1130-2120-2130 vs) için çift etkili, ikili hidrolik damper çıkışı ve kumanda valfi elinizde bulunur mu?

Bulunursa fiyatı ne civarlarda?