Haydi herkes hayalindeki traktörü yazsın

İnşallah Rabbim sana da nasip benim de çocukluk hayalimdi 80 66 hani direksiyonu tam sağ yada tam sola kırarsınya ön lastikler resmen yana doğru yatar ona biterdim çocukken bu gün nasip oldu şuan evin önünde duruyor işimiz gereği meyvecilik yaparken 80 66 bizim işimize yaramıyordu sonra büyük baş hayvancılık yapmaya başladık sonra balya makinası aldık bu gün de 80 66 nasipse herşey zamanı gelince oluyor kardeşim Allah hepimize hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin

İnşallah Rabbim sana da nasip benim de çocukluk hayalimdi 80 66 hani direksiyonu tam sağ yada tam sola kırarsınya ön lastikler resmen yana doğru yatar ona biterdim çocukken bu gün nasip oldu şuan evin önünde duruyor işimiz gereği meyvecilik yaparken 80 66 bizim işimize yaramıyordu sonra büyük baş hayvancılık yapmaya başladık sonra balya makinası aldık bu gün de 80 66 nasipse herşey zamanı gelince oluyor kardeşim Allah hepimize hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin
Insallah kardeş direksiyonun sağa sola kırınca yatmasını ben greyderlere benzetiyorum maşallah heybeti yeter 80-66 nin 65-46 var sanırım bende değiştirecegim.

Bu arada hayırlı uğurlu olsun Allah im güle güle kullanmak nasip etsin bereketiyle gelir inşallah.

Aslında konuya cevap yazmıştım. Ancak az önce sahibinde.com da görünce paylaşmadan duramadım.

Case 110 Maxxum - multicontroller 2012 model 3.000 saatte 160.000 TL, model ve saati oldukça uygun, fiyatı da biraz daha aşağı çekilebilir ancak şu an için alacak durumumuz yok. O nedenle hala hayalimde ki traktör

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...-traktor-case-110-maxxmum-tls-495069663/detay
ustam hayal bu ya durumun olmasada beğendiğin o inşallah allah nasip ederde alırsın.
o traktör benim hayallerime bile çok büyük geliyor 😂

• Beğen
Tepkiler: wallace22