Hattat B 3065 kuyruk mili (Pto) debriyaj sorunu

Arkadaşlar 2015 model 970 saatte Hattat B 3065 traktörü 1 ay önce satın aldım. Tüm sıvı ve filtre değişimini kendim yaptım. Kuyruk milinin debriyaj halatını da gerdireyim dedim çünkü su tankerimin şaftını tam durduramıyordu. Gerdirirken halat koptu. Gittim servisten yenisini aldım taktım gerdirmesini de iyice yaptım bı sefer kuyruk milini durdurmak bir yana yavaşlatmıyor dahi. Sorun ne olabilir ve çözümü nedir bilen var mı? Balata bitmiş olabilirmi ?

Merhaba arkadaslar benim landini mythos traktörüm var. Cift kuyruk miline sahip. Alt taraftaki kuyruk mili 4 çekere baglanıyor. Üst taraftaki ise dügmeyle yani elektrikle devreye giriyor ve 4 devirli. Hidrolik kavramalı. Kuyruk milini devreye alınca 10 dakika icinde el vurulamayacak kadar ısınıyor. Üstelik hic bir sey takili degilken ve bostaykende ısınıyor. Yag olarak 10 30 sanziman yagı kullaniyorum. Dügmeye basinda baskı balata kavrama devreye giriyor. Ptoyu kapatinca fren devreye giriyor hidrolik olarak.. neden ısınma yapar bilgisi olan arkadaslar yazarsa sevinirim. Saygilar