Haşmet 110 luktan ufak bir kare!!!

Ynt: Haşmet 110 luktan ufak bir kare!!!

Bu gün çarşamba foto yayınlıcak arkadaş...!!! :) ahan da bunla çekiştirecek motorda bulamazsınız artıkın Haşmetin muhattabı class john deree v.b. lerin en üst modelleri olur haşmetin agırlıgıda 7 ton civarı olmassa şaşmam...!!! ;D ;D ;D

Arkadaşlar şu anda elimizde Erkunt 110 haşmet modelının fotografları var ama fabrıka ıle ortak olarak çalıştıgımızdan dolayı su anda fotografları yayınlayamıyoruz.Bu fotografı yayınladıgımız ıcın bıle su anda uyarı aldık.Evet carsamba gunu fotografları yayınlıycaktık ama Fırmadan uyarı gelmesı nedenıyle gızlılık prensıbınden dolayı su anda fotografları yayınlayamıyoruz.Ama en kısa zaman ıcınde fotografları yayınlıyacagız arkadaslar.Sizden su anda fotografları yayınlayamadıgımızdan oturu ozur dılıyorum arkadaslar.

http://www.facebook.com/erkuntcular FACEBOOK SAYFAMIZDAN ERKUNT TRAKTÖR PAYLAŞIMLARIMIZI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ..

zuha-*-s zuha-*-s yav bu erkuntcuların hepsi yalancı be göktaşlar yayınlıo buda ordan alıp buraya eklıyo elinde olacakda yayınlamıycan pehhh alk-*s alk-*s

Lan arkadaş ne fotoymuş be sanki devlet sırrı olmuşu bi motor işte yayınlamayıpta napcaksa kız-*sw 1 haftadır bu fotoğraf gizlilik muhabbeti yüzünden erkunttan soğudum resmen kız-*sw

firmalar yarışa girdi en büyüğü kim üretecek diye yıl 2012 :8 ağlancak halimiz var şunların yaptıklarına bakarmısınız vallahi akılsızlıktan başka birşey değil elin yavuru 70 model 300bg den bahsediyor sen 300 bg üretsen ne fayda onuda gelecek 30senede üretemeyeceğine göre bari insanlardan kendini uzaklaştırma... slk-*-s

yerli newhollandlar ne kadar türkse erkuntta o kadar türk .. bi kaporta ile türk olunmuyo malesef .. ben yerli traktörlerde tümosanı destekliyorum.en azından motoru türk malı ..