Hars traktör detaylı fotolar

Ynt: Hars traktör detaylı fotolar

Yau öyle bi hala geldik ki MF kulancısı olarak şuanda Hagisi orjinal hangisi İngiliz hangisi Çin hagisi ÇAKMA birbirine girdi yau ;D
Birde Fİyatlarıda ucuz deil ki Kardeşim alalım kapıya koyalım Çakmaları orjinalinden Pağlı yau ;D

Yorumların hepsini okudum yorum yapan herkese teşekkürler arkadaşlar hepimizin ortak düşündüğü nokta kopyalama ve özellik yoksunluğu Yani mfnin bu 200 serisi olmasa neyi kopyalayacaklardı Tamam İsmini koymuşun Hars kendine özgü bi tasarım yap ve seni ön plana çıkaracak + özellikler koy kendine özgü birşeyler yapmaya çalış ve seni diğer markalardan farklı kılsın kopyala yapıştır değil yıl olmuş 2014 hala eski teknolojiyi yeni ürettik diye satıyorlar ya 85 bin az para değil heleki buna...

Şu an canlı 85 bin param olsun yerlide erkunt derim ithal olduğu zamanda mf, deutz veya kubota ' ya yönelirim bu açık net.
1976 Model 168 kullanıyorum bunun yani Hars serisinin 68 ' den ne farkı var ki o parayı vereyim :)

Bu motoru dahada gelistireceklerini söylüyolar yandan vites filan olacakmış :)
Ama tam bi pehlivan tipi var adamın yüregi cız ediyo görünce :)

volkanuzel link=topic=80005.msg948286#msg948286 date=1419116124' Alıntı:
Bu motoru dahada gelistireceklerini söylüyolar yandan vites filan olacakmış :)
Ama tam bi pehlivan tipi var adamın yüregi cız ediyo görünce :)
Geç dalganı sen :S Piyango bana çıkarsa , dananın kuyruğu kopacak.

volkanuzel link=topic=80005.msg948845#msg948845 date=1419320393' Alıntı:
Dalga değil abi 398in hatrına çok alan olur bunu :)
Adamlar ciddi üretim bantı kurmuş :) Darısı Uzel kuzenlerin başına, en azında isim sıkıntınız olmaz. Uzel de bu işe at arabası ve Fayton makası üreterek başlamıştı.
https://www.facebook.com/savdi.makina?fref=ts

Vatana Millete hayırlı olsun bakalım nasıl bi ilgi alaka görecek :)
civaş link=topic=80005.msg949845#msg949845 date=1419592605' Alıntı:

İlgi görmez 3000 serisinin aynısı bunun yerine 398 serisinde kullandığı 236 perkins kullansaydılar satış rekoru kırarlardı

civaş link=topic=80005.msg948199#msg948199 date=1419104862' Alıntı:
Madem kopya yapıcaksınız bari gidin Fendt -Class-Deutz gibi markaları kopyalayın.hiç olmadı bunlardan lisans alıp yerli bir marka çıkartın
ya hiçbirşey yapmasınlar 236 perkinsli 398 serisinin aynısını üretsinler yeter