Hangi ağaç testeresini almaliyim.Yardimci olun

Arkadaşlar köyde büyük canlı agacları kesmek için motorlu testere alacağım.Uygun fiyatlı arıza cikarmayan testere önerir misiniz
Ağaçların cinsi ney kalınlıkları nedir yıllık evin odun ihtiyacını karşılamak için mi kullanılacak
Çin grubu makineler iş görmüyor geriye stihl husqvarna dolmar echo kalıyor arıza çıkarmayan makine yok uygun ve bakımlı kullanımda uzun ömürlü güçlü makineler var bunlarda malesef pek uygun fiyatlı değiller artık stilh ms 360 var bende 2007 model ilk günkü gibi performanslı 4.6 hp her zaman kendi orjinal yagını kullandım hiç bir arıza sıkıntı çıkarmadı iyi makine ortalama 28 30 bin olmuştur

herkese kullandigi makina iyi ama ben sahsen stihl den yanayim kaliteli dayanikli hemde ucuz olmaz kaliteli olsun istiyorsan biraz fiyati yuksek stihl ms 361 yada ms 362 her is icin yeterli makinalar eskiden husqvarnada kaliteli motor cikartiyordu ama simdi oyle degil stihl herzaman isinin ehli olan bir markadir

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin 58 58
Ağaçların cinsi ney kalınlıkları nedir yıllık evin odun ihtiyacını karşılamak için mi kullanılacak
Çin grubu makineler iş görmüyor geriye stihl husqvarna dolmar echo kalıyor arıza çıkarmayan makine yok uygun ve bakımlı kullanımda uzun ömürlü güçlü makineler var bunlarda malesef pek uygun fiyatlı değiller artık stilh ms 360 var bende 2007 model ilk günkü gibi performanslı 4.6 hp her zaman kendi orjinal yagını kullandım hiç bir arıza sıkıntı çıkarmadı iyi makine ortalama 28 30 bin olmuştur
Evin odun ihtiyacı için agacları yıkacağız selvi genellikle

Stihl 048 AV ve 070 AV kullandık ,
Selvi ağaçları çok kalın olmaz.
36 diş zincirli bir motorlu testere sizin işlerinize yeter.

Stihl , zinciri 1100 devirle , Husqvarna 1200 devirle çeviriyor.
Ormanda küçük ağaç keserken biraz daha pratik oluyor.
Condere' de bir seçenek olabilir.
38 cc lik motor yeterlidir.

Selamaleyküm sthil ms250 34 var kullanıyorum ev ihtiyacı için ideal kalın gövdeleri çok zorlanmadan kesiyor biraz gaz ayarını yüksek şekilde kullanıyoruz sabahtan akşama kadar odun kesilebiliyo hem hafif bir büyüğü 261 di onu almak iyi olurmuştu
Ms250 den büyük çin malı motor var 36 diş 1.5 2 depodan sonra ısınıyo çalışmıyo ama güçlü hiç boğulmuyor