GÜÇ+HIZ+MANEVRA+TEKNOLOJİ= LS (mutlaka izleyin)

Ynt: GÜÇ+HIZ+MANEVRA+TEKNOLOJİ= LS (mutlaka izleyin)

Deliorman link=topic=67574.msg767822#msg767822 date=1377128910' Alıntı:
Evet sanırsam öyle dikkat etmemişim hiç sonunda bir C vardı ama ...
U60C ' dir o zaman hocam traktör cünkü plus serisinin 60 hp traktörü yok

bu traktör bir günde dökülür diye çamur atanlar vardı videoda traktör 1 yıldır aynı şekilde eziyet edilerek kullanılmış servise girmemiş bir traktördür

Kubota Japon bu G. Kore.. tercih meselesi ama Kubo en azından motorunu kendi üretiyor.. LS kötü demesem de LS ' de orjinal kendine has bi şey göremedim açıkcası..

UÖZKAN.77 link=topic=67574.msg769536#msg769536 date=1377887782' Alıntı:
Kubota Japon bu G. Kore.. tercih meselesi ama Kubo en azından motorunu kendi üretiyor.. LS kötü demesem de LS ' de orjinal kendine has bi şey göremedim açıkcası..
ls nin motoru iveco camlar samsung teker petlas üst çeki alt çeki ankara ağırlıklar anadolu motor, kabin ls, şanzıman ls ön defransiyel ls, ne demek istiyorsun anlamadım kubatoyla bu konunun alakası yok kubatoyu ls hertürlü ezer geçer yakıdıylada çekişiylede kore malı adamlar koç gibi traktör yapmışlar sen bak işine ben her yaptığım işi vidyolayıp paylaşsaydım ne şamatalar dönerdi.

arkaşlar bencede traktor şov aracı degıl ben bu yıl çorlu fuarına gıttım butun traktor markalarını gordum inceledıme en çok satan erkunt kudret 110 du belkı on adet satmış fuarda dığerlerı az satmış bence herkes yapacağı işe gore traktor kullanmalı malum yakıt çok onemlı yalnız şunuda gordum kubato nun buyuk boy bır tarktoru ıle bur şov yaptılar ben o traktorden o kıvraklıgı hıç beklemezdım LS den daha kıvrak ve atık duruyor vıdovu seyrattım gıcunu ve yakıtını bılemem slmm

G. kore, hemen hemen her konuda Japonların bi adım gerisinde, izindedir.. Toyota-Hundaı, Kubota-Ls.. gibi.. Burda LS çok, Kubotayı da bizim tavsiyemizle bi kooperatif aldı.. bakalım zaman kimi haklı çıkaracak.

kubota gerçekten kaliteli bir traktör ama Ls nin arkasındaki holding çok büyük ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş bir holding. Bu konu en az kalite kadar önemli ki kimse bunu inkar edemez. Ama Ls nin toplama bir traktör olduğunu söyleyen arkadaş var bu tamemen saçmalık ki zaten motor dışındaki parçalar kendi üretimi. Motorun ıtalyan ıveco olması beni mutlu eden bir konu nedenine gelince piyasada peynir ekmek gibi satılan new hollandların bazı ithal modellerinde de aynı motor kullanılıyor anlayan anlamıştır zaten

arkadaşlar malum ortak sorunumuz yakıt bu ls ler pullukta dekara ne kadar yakıyor...ben petrolde çalışıyorum uzel 3085 ler 1.5 lt 3095 dahada az hattatlat 2lt mf 285 ler 2.5 veya üzeri mf 398 1.75 veya altı mf yeni nesil simsın motorlu2635 ler 1.5lt traktör 2 vd ise sürüm derinliği düşüyor yakıt artıyor 4 wd ise sürüm derin yakıt aynı veya daha az...bu dediğim değerler 1 dönüm de (bin m.kare ) hesabıyla erkunt ve nh veya ls denk gelmediği içn fulluyip gözlem yapamadık bu ls nin silindir hac mi 3.2 çok merak ediyorum acaba pullukta ne kadar yakar bu ls hiç bilen yok mu ....

umut71 link=topic=67574.msg769739#msg769739 date=1377969029' Alıntı:
arkadaşlar malum ortak sorunumuz yakıt bu ls ler pullukta dekara ne kadar yakıyor...ben petrolde çalışıyorum uzel 3085 ler 1.5 lt 3095 dahada az hattatlat 2lt mf 285 ler 2.5 veya üzeri mf 398 1.75 veya altı mf yeni nesil simsın motorlu2635 ler 1.5lt traktör 2 vd ise sürüm derinliği düşüyor yakıt artıyor 4 wd ise sürüm derin yakıt aynı veya daha az...bu dediğim değerler 1 dönüm de (bin m.kare ) hesabıyla erkunt ve nh veya ls denk gelmediği içn fulluyip gözlem yapamadık bu ls nin silindir hac mi 3.2 çok merak ediyorum acaba pullukta ne kadar yakar bu ls hiç bilen yok mu ....
40 dönümde 52 litre kendi ölçümüm plus 70 alpler 4/10 numara eğer pulluk ünlü 4/12 olsa daha da az yakardı çünkü motor pulluğu hiç tınlamıyodu bile

BOZKURT07 link=topic=67574.msg770001#msg770001 date=1378058092' Alıntı:
40 dönümde 52 litre kendi ölçümüm plus 70 alpler 4/10 numara eğer pulluk ünlü 4/12 olsa daha da az yakardı çünkü motor pulluğu hiç tınlamıyodu bile
gerçekten mükemmel bir değer 1.3 lt ye geliyor