Gübre dagıtma romorku-Kepceli zetor ve tümosan / Bayburt

Ynt: Gübre dagıtma romorku-Kepceli zetor ve tümosan / Bayburt

Makine hayırlı olsun Bereketi Bol olsun...
Bende attırdım makinenin markasını bilmiyorum ama güzel atmış...
Dekara 8 ton saçtık...
İnşallah bereketli olur...

Burda kis tam olu mevsim oguz:)

Allah a sukur corba kayniyo.. calisana is cok.. zetoru tam kapasite kullanamiyoz yoramiyoz ona uzuluyom.. gunde yaklasik 100 tl mazotla ye 100 romork gubre yukler ama olmuyo iste.. bi arka bom kazici alabiliriz.. ufak tefek kazi hafriyata bakalim..

UÖZKAN.77 link=topic=86099.msg1029802#msg1029802 date=1445880206' Alıntı:
Burda kis tam olu mevsim oguz:)

Allah a sukur corba kayniyo.. calisana is cok.. zetoru tam kapasite kullanamiyoz yoramiyoz ona uzuluyom.. gunde yaklasik 100 tl mazotla ye 100 romork gubre yukler ama olmuyo iste.. bi arka bom kazici alabiliriz.. ufak tefek kazi hafriyata bakalim..
ben her sene kepçeye 3 veye 4 bin veriyorum.kanal bent bağlama vs.

Oguz kuzeytek.. alparslan.. 17-18 tl ye arka bom var.. gercek jcb nin yaklasik yari koparma gucunde.. onlarin kol 4-5 metre kuyu kazar.. bunlar 3-4 metre..

Bizim on kepceci ozkan makine uretime sorab olmadigindan ara vermis onlar yapamazsa kuzeytek e gidip ozel yaptircam insallah.. eger bi aksilik olmasa insallah..

Ortadirek bi ciftcinin her isini gorur.. biz hidromege takviye piyasaya dusunuyoz.. bi bak derim..

Yilmaz var uzun biraz atabilirsem yarin atayim.. bu videoda da atarak gidiyo.. un ufak ettiginden gozukmuyo:)

Rahat 25 metre menzili var ufak tefek 30 metreyi zorluyo.. gubreyi findik ceviz buyuklugunde saciyo..

Yalniz motorun arka cam kapali olmazsa arada cok kucuk parcalar kabine de geliyo..

Yilmaz.. arkadan sacma videosu cekmek zor bide.. arkasina 30 metreden fazla yanasamiyon.. uzaktanda parcalar o kadar ufakki gozukmuyo..
Neyse ilk firsatta ne bulursam atayim kizma:)