GrassMod v1[Orj.'den farklı !]

Ynt: GrassMod v1[Orj.'den farklı !]

Arkadaşlar benim oyunda hangi ot toplama makinasını kurduysam çalışmadı (gemi sesi) neden acaba? Sadece burdaki Pöttinger Schwader Top 1252 (4 Kreisel) adlı alet çalışıo. Bu yamayı yeni oyun kurup ona yüklüom sonra belittiğim aletin dosyalarını alıp ilk kurduğum oyuna yüklüyorum alet çalışıyor pervaneler düönüyor fakat ot toplamıyor diğer aletlerde aynı şekilde. Bi fikri olan varmı grasmod yüklemden sadece bundaki aletleri kullanmanın bir yolu warmıdır? Teşekkürler.

bende bütün aletler sorunsuz çalıştı ama sebebini bilmediğim bir nedenden dolayı oyun belli bi zaman sonra hata veriyor.

oyunu başka bi klasöre kur, üzerine grassmodu yükle.içinden istediğin aletleri al.sağlam olan oyununa ekle.

işte bu şekilde yapınca sorun çıkıo grasmodlu oyundan yamayı alıp diğer oyuna kuruom makina çıkıo ama hiçbir işlevi yok örneğin cougar çıkıo ama tarlaya girince ot biçmiyo. Pötingerin tırmıklar dönüo ama ot toplamıo :D

onun işlevini belirten script dosyasınıda taşıman gerekiyor.
vehicleTypes.xml ' e kod ekliyceksin.
new_scripts ' in içindeki o ekipmanla ilgili olan dosyayıda sağlam olan oyuna atıcaksın

Chucky..! link=topic=6607.msg89422#msg89422 date=1225210750' Alıntı:
onun işlevini belirten script dosyasınıda taşıman gerekiyor.
vehicleTypes.xml ' e kod ekliyceksin.
new_scripts ' in içindeki o ekipmanla ilgili olan dosyayıda sağlam olan oyuna atıcaksın

denedim ama olmadı. Belkide bir hata yapmışımdır Yinde de teşekkürler.

addon01.jpg

resimde gördüğünüz gibi iki duvar arasında yeşil bi yer var.oraya dökeceksiniz..

grans mod da en çok merak ettiğim nokta şurası ve ben de grans mod var ama çözemedim bu nedir biri anlatır mı ne işe yarar ?

Mistgrube mit Förderband
42njyfcy.jpg

güzel bir paylaşım yanlız ben indirdim we dosyaya çalıştır dedigimde ise ' ' landwirtschaflts simulator 2008 ist nicht installiert ' ' hatasi oluşuyor ne yapmam gerekir ? simdiden tesekürler !!!

nac91 link=topic=6607.msg144203#msg144203 date=1233161562' Alıntı:
güzel bir paylaşım yanlız ben indirdim we dosyaya çalıştır dedigimde ise ' ' landwirtschaflts simulator 2008 ist nicht installiert ' ' hatasi oluşuyor ne yapmam gerekir ? simdiden tesekürler !!!

Evet benim arkadaşta da bu sorun çıktı ama çözüm bulamadım !

bendeki hatanın nedenini buldum yardım eden arkadaşlara tesekür ederim sorunun nedenini ögrenmek isteyenlerle paylaşa bilirim !!!