gobleyide aldık allahımın izni ile

slm aleyküm abilerim kardeşlerim bildiginiz üzere goble alcaktık arastrdım DÖSLÜmü ÇEKİÇKESENmi İLGİmi ÖZDUMANmı derken ilgi marka 22li 61 disk capı goble aldik allahımın izni ile en kısa zamanda fotolari paylasırım biraz önce denedik gercekten süper bi alet allahım herkese nasip etsin fiyat 11.000tl pazarlık bitti

Ynt: gobleyide aldık allahımın izni ile

yorumlar icin tesekkürler hepinizden allah razı olsun allah herkese nasip etsin. gercekten cok yogun calsyorum bide ramazan ın yorgunlugu oluyo pc yi acamyorum ama ilk fırsatta paylasım yapcam insallah. bu arada seni unutmadım topragım ilk pullugu taktıgimda seni arıcam insallah

tahir link=topic=67044.msg761054#msg761054 date=1374770435' Alıntı:
slm aleyküm abilerim kardeşlerim bildiginiz üzere goble alcaktık arastrdım DÖSLÜmü ÇEKİÇKESENmi İLGİmi ÖZDUMANmı derken ilgi marka 22li 61 disk capı goble aldik allahımın izni ile en kısa zamanda fotolari paylasırım biraz önce denedik gercekten süper bi alet allahım herkese nasip etsin fiyat 11.000tl pazarlık bitti
Hayırlı olsun , güle güle kullanın , büyük disk diye geçen modeli almışsınız anladığım kadarıyla.
Bahsettikleriniz hep iyi markalar.
Trakya tarafında goble yerine Disk tillere bir dönüş var, disk tiller satan bayilerde genelde takasa verip , disk tiller alınıyor.
Tabi her bölgenin , her yörenin şartları farklı , iklim ve toprak yapısı farklı.

allah razı olsun daha iyisi sizlerin olsun insallah.kudrete 24 lüde çeker ama garajımz we ewin bahcesi dar oldugu icin 22li tercih ettik bahceye ön ön giriyoz geri geri cıkyoz 22li yolda felanda sıkıntı olmaz kudretin arkasnda gelir arkana bile bakma yani tarlada