Geçen seneden kalma 8066 fotografı

Ynt: Geçen seneden kalma 8066 fotografı

geçen senede bizim burda aynen böyle çok batan oldu sulama kanallarını kapalı sisteme çevirdiler herkes battı arama kurtarma timi gibi oldum.
omerfarukkoc link=topic=51011.msg514244#msg514244 date=1326834259' Alıntı:

Bu fotolarda daha ayrıntılı görürsün :)

arkadan tla yı bagladık :)

motorun battıgı yer yeraltı borusu gecidi ;D
yagmur yagdı bu yoldan sel geldi ertesi gün boru toplayıp sermeye gidiyodum kerdesim kaydırdı bnde arabaları cıkardım ugrastım ugrastım
motor kendini geri asılamadı bnde 2 3 e cektim kalktım 2 4 ledim kaptırdım karsıya cıkayım die motor gittikce gömüldü :)

motoru cıkardık boruları serip geldik eve babam sordu yeraltı borusuna vardınmıydı die zuha-*-s zuha-*-s
hemde nasıl vardım hiç unutamam deseydin zuha-*-s. naptın öle be kardeşim iyi bi çamur banyosu olmuş ama..

Ahmet745 link=topic=51011.msg514257#msg514257 date=1326834906' Alıntı:
geçen senede bizim burda aynen böyle çok batan oldu sulama kanallarını kapalı sisteme çevirdiler herkes battı arama kurtarma timi gibi oldum. hemde nasıl vardım hiç unutamam deseydin zuha-*-s. naptın öle be kardeşim iyi bi çamur banyosu olmuş ama..
;D vardık galiba ddm :)
o zmn işlerin sıkı oldugu zmndı motor bu camurlarıyla 1 ay kadar durdu, cerin üzerinde heralde 5 kg filan camur birikmişti ;D
en sonunda yıkadm :)

demir45 link=topic=51011.msg513946#msg513946 date=1326815292' Alıntı:
Kötü batmış 80 66 da...Kurutmayı doldurmasanız daha iyi değil mi, fazlalık yağmur suları veya sulama suları oraya akıyor çok iş yarıyor yani... :)
evet daha iyide o kanal tarlayı 2 ye bölmustu birleştirme amaçlı kapattık dıger taraftan actık tekrar suan orası tek parca 80 dönum oldu

bende kendi kendime soruyordum benden daha iyi makine batırabilen var mı diye sonunda rakip cıktı vallaha helal olsun ne diyem yatıcak diye korkmayın arkadaslar akisleriniz sandınızdan daha kuvvetli bizim makineler bile ne yerlerde yatmıyor bu motorlar ufacık cukurda mı yatıcak guldurmeyin :)

BenGeldim link=topic=51011.msg519457#msg519457 date=1327421503' Alıntı:
bende kendi kendime soruyordum benden daha iyi makine batırabilen var mı diye sonunda rakip cıktı vallaha helal olsun ne diyem yatıcak diye korkmayın arkadaslar akisleriniz sandınızdan daha kuvvetli bizim makineler bile ne yerlerde yatmıyor bu motorlar ufacık cukurda mı yatıcak guldurmeyin :)
daha cok takıldıgı yerler var traktorlerın cekım yapmamıstım bundan sonra her anı goruntuluyorum bu yıl kış cetin bı kac gune bugdaya gubreye gidersek yıne cekerim