Fiş elektrik bağlantısı

Bunlardan hangisi şase ve diğer elektrik hangisine baglamalıyım

Resimler ve ekler

• IMG_20220104_192734.jpg
    IMG_20220104_192734.jpg
    138.6 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_20220104_192811.jpg
    IMG_20220104_192811.jpg
    184.9 KB · Görüntüleme: 83
  • Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
  • Beğen
13 pinli olan denk gelmez sanırsam makineye
Makinenin fişini 13 pinliyle değiştirip sadece direkt aküye bağlı olan pini bağlasanız da olur.
Ben mazot çekmek vs için de lazım olduğundan müsait bir yere aküden etli kabloyla çektim, sigorta da bağladım siz de öyle yapabilirsiniz

7 pinli çıkışı olan jaka turbo atomizer için LED yapmayı dusunuyorum sureklı yanacak bağlantı larını nasıl yapabılırım ledin sadece arti eksi ucu var ? Jaka kaç nolu numaralarına takmam gerek birde sureklı yanması 4 5 saat bir sıkıntı çıkarır mı ?
Fişle bağlayacaksanız parklara bağlayabilirsiniz yoksa sürekli elektrik veren pin yok. 2 + kablo gelecek fişe, 1 şase.. 4-5 saat aralıksız çalışacaksa etli kablo kullanmanız iyi olur.

Fişle bağlayacaksanız parklara bağlayabilirsiniz yoksa sürekli elektrik veren pin yok. 2 + kablo gelecek fişe, 1 şase.. 4-5 saat aralıksız çalışacaksa etli kablo kullanmanız iyi olur.
Parklara nasıl baglıyacagım traktorun kablosunu kesmek istemiyorum arkadakı elektrik cakında parkları acsam sureklı elektrik vermıyor mu o pinler

• Beğen
Parklara nasıl baglıyacagım traktorun kablosunu kesmek istemiyorum arkadakı elektrik cakında parkları acsam sureklı elektrik vermıyor mu o pinler
Kablo kesmeye gerek yok, makinanın tesisatını çekip erkek römork fişinde parklara ve şaseye denk gelen pinlere bağlantı yapıp traktörün fişine takacaksınız sadece. Ledlerin yanması için traktörün parklarını yakmanız lazım. Römork fişlerinde sürekli elektrik veren pin yok

5 7 3 doğru mu 7 pinli jakta?
Evet doğru
Arkadasım verdiğin bilgiler için cok tşk ederim ilerliyen süreçte yapinca konuyu paylaşırım.
baglıyacagım lamba ekte .

yalnız ıki kablo ucu var biri şase diğeri ni parka baglıyacagım değil mi ?
Evet + ucu fişe bağlarken ikiye ayırıp takarsınız şase tek zaten. Aman kablolar etli olsun led fazla zorlamaz ama tedbir iyidir :)
Rica ederim ne demek