FİAT 8066 DT VE ÇOKCANLAR BALYA

Geçmiş olsun, arızanın sebebi nedir?

Allah razı olsun arızanın sebebi piston kızaklarını geçen sene yeni değişti diye bu sezon değiştirmedim meğer bozukmuş be çok aşırı boşluk olduğu için iğne kırdırıyordu ve birde resimdeki dişli kaması boşluk yapmış ve aşırı sap alınca sürekli sente ayarı kaçıyordu en sonunda dişli fırladı o hızlarda şaseden gerginin ayağına vurunca yamulttu bu gün topladık makinayı bağladık sorun yoktu şimdilik Image1525203908.301059.jpgImage1525203922.189761.jpgImage1525203932.960780.jpg

Hayırlı işler kolay geldin
80 66 tının yakıtını ölçtünüzmü otta samanada neladar yakıyor ve kaç model sizinki
Kaç liradan sezonu başladınız

Allah razı olsun sağol
Yakıtı tam net litre olarak ölçmedim ama yarım depo ile 350 balya bağladık arıza yapınca ilk gün iki kez tarladan köye git gel yaptık 6 km ve 350 balyayı dört tarladan bağladık her tarla arası 5 km vardır yolda da gezdik yarım depo tam bitmedi diye bilirim yakıttan çok memnunum
Model 96 Ağustos öncesi Ağustos sonrası kara kafa olarak çıktı zaten
Bağlama fiyatı 2.5 tl

• Beğen
Tepkiler: muhammed85
Ee tabi 55 hemen arkadan soluyuverirdi sende makina çok sağlam sanırdın ama 8066 hiç tınlamadığı için makinayı dağıtıyo [emoji16][emoji3][emoji3]

Tt 55 meğer bağlasada canı yetmiyormuş 8066 yı alınca farkına vardım makina 8066 yı bile öttürüyor inniyor piston vurdukça makinada sorun yok makina Kaya gibi bizim hatamız her yerine baktım bi piston kızaklarına bakmadım makinanın meğer bozukmuş arıza yaptırana kadar gittik en sonunda bu gün indirdim pistonu kızakları değiştirdim sonra akşam üzeri bağladık 100 tane kadar bi sorun gözükmüyor bakalım

• Beğen
Tepkiler: Batuhan7066
Tt 55 meğer bağlasada canı yetmiyormuş 8066 yı alınca farkına vardım makina 8066 yı bile öttürüyor inniyor piston vurdukça makinada sorun yok makina Kaya gibi bizim hatamız her yerine baktım bi piston kızaklarına bakmadım makinanın meğer bozukmuş arıza yaptırana kadar gittik en sonunda bu gün indirdim pistonu kızakları değiştirdim sonra akşam üzeri bağladık 100 tane kadar bi sorun gözükmüyor bakalım
Piston aşşa yaptınmı [emoji3][emoji3][emoji23]

Bizde aynı yerlerde gram tav yok havalı makina çatır çutur ediyo arkada millet ekte ek ekte ek

Piyasa işi öyle be kardeşim çok şükür bu gün topladım da akşam üzeri bağladık devam eder artık Allah’ın izniyle ot temiz olsa çok güzel ama otun içinde hardal var çok kalın odun gibi makinanın anası ağlıyor yabalar sigorta kesip duruyor çok nalet birşey bu hardal

Allah razı olsun sağol
Yakıtı tam net litre olarak ölçmedim ama yarım depo ile 350 balya bağladık arıza yapınca ilk gün iki kez tarladan köye git gel yaptık 6 km ve 350 balyayı dört tarladan bağladık her tarla arası 5 km vardır yolda da gezdik yarım depo tam bitmedi diye bilirim yakıttan çok memnunum
Model 96 Ağustos öncesi Ağustos sonrası kara kafa olarak çıktı zaten
Bağlama fiyatı 2.5 tl

Ot balyasıdamı bu veriler