Fiat 70-56s DT & Same 90 Dt susuz takası ile düşünceleriniz?..

Şenol Abi, içine mi doğdu acaba az daha bugün 2005 model kabinli JD 5715 ile takaslıyorduk 70-56'yı. Biraz pazarlık çetin geçince teklif ettikleri değil de bizim beğendiğimiz Same 90'ı verdiler. Teslim aldık traktörü.

hayırlısı olsun, ben de araştırıyordum 5715 leri düşünür müsün diye sormak istedim öyle . samelerde güzel traktör, hayırlısı olsun.
köyde komşumuzda var fatih abi de 95 lik dar lastikli same vitesleri olsun hidroliği olsun iyiydi hala da kullanır ve kendinden başkalarıda biniyor motora, sağlam onlarda.

hayırlısı olsun, ben de araştırıyordum 5715 leri düşünür müsün diye sormak istedim öyle . samelerde güzel traktör, hayırlısı olsun.
köyde komşumuzda var fatih abi de 95 lik dar lastikli same vitesleri olsun hidroliği olsun iyiydi hala da kullanır ve kendinden başkalarıda biniyor motora, sağlam onlarda.
Sağol abi, Sameler vites, hidrolik ve fren konusunda iyidir. JD 5715'lerin hidrolikleri biraz ban sıkıyor. Bize teklif ettikleri pek iyi durumda değildi.

Hayırlı olsun İsmail abi
Müsellim köyünden bir arkadaşımın dedesinde 95lik same var traktörden çok memnun geçen yaz küçük işler için bitanede 70lik same aldı...
Yakın zamanda paylaşımlarını bekliyoruz =)

Teşekkür ederim Kazım, Babamlar kullanıyor ufak tefek nakliyatta memnunlar. Gönlümden geçen markalardan biri alındı en azından. Traktörü çoğunlukla ormanda kullanacağız ne zaman gidebilirim ormana bilemem üstelik orman işleri için havalar müsait değil. Uygun bir zamanda paylaşım yapmayı düşünüyorum..

Same deutz aynı klasman olduğu için deutz agrolux90 susuzdan bildiğim kadarıyla çok sağlam ve yakıtta ekonomik bi traktor koyumuzde bi abide vardı deutz olarak.yoğun balya işinde kullandı.çoğu zaman surumlerdedr tek motor olarakk kullanıldı.dar lastikli olursa ara işler içinde bitirm olur

• Beğen
Tepkiler: İSMAİL TUTAR