FERRUH USTAMIZ

Ynt: FERRUH USTAMIZ

ya ben daha şimdi farkettim abim den çok özür dilerim ferruh yazmışım .... kusura bakmasın lütfen ... kendisine olN SAYGIMI ZATEN BİLİYORDUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM ... tekraR çok özüedilerim ferruh abi ...

kral59 link=topic=5515.msg60626#msg60626 date=1217356190' Alıntı:

arkadaşım sen önce ailenden terbiye al sana böyle mi öğretildi büyüklerine karşı saygısızlık yapma adam ol birazcık ferruh ustamız bizden yaşça büyük hiçbişeye saygı duymassan yaşına hürmet et yaptığın ayıp bu sitede ne işin var senin

kral59 link=topic=5515.msg60626#msg60626 date=1217356190' Alıntı:

Saygılı ol biraz. Burada Fendt ' i sevmeyenlerde var. Ama sadece Fendt ' i sevmiyor, şahıslara bişey demiyorlar. Bu sitede şahıslara laf atılamaz. Güzelce sevmiyom dersin, sebeplerini söylersin savunan yada seven kişilere bişey diyemezsin. HADDİNİ BİL...

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=5515.msg60672#msg60672 date=1217360957' Alıntı:
Saygılı ol biraz. Burada Fendt ' i sevmeyenlerde var. Ama sadece Fendt ' i sevmiyor, şahıslara bişey demiyorlar. Bu sitede şahıslara laf atılamaz. Güzelce sevmiyom dersin, sebeplerini söylersin savunan yada seven kişilere bişey diyemezsin. HADDİNİ BİL...

bazı hatalar vardır affedilemez kimse çocuk değil sanırım birşeyler yazılıyorsa ne anlam ifade ettiğide bilinmesi gerekir

Ustamıza Saygılar Büyüklerimize sevgiler.

Usta anlatır çırak dinler
Dinlemezse yer,gök inler
Bazı utanmaz terbiyesizler
Yediği kaba pisler

Burda herkes haddini bilecek
İstemeyen gelmeyecek
Hiç bir kimse adımızı kirletmeyecek
Oturduğu yerde kişnemeyecek.

SAYGILAR... [glow=black,2,300]@*/-TmS_HsT-/*@[/glow]

@*/-TmS_HsT-/*@ link=topic=5515.msg60693#msg60693 date=1217367574' Alıntı:

Dinlemezse yer,gök inler
Yediği kaba pisler

İstemeyen gelmeyecek

Son nokta...

Bu sitenin kuralları olduğunu lütfen herkes aklına soksun.Anlayamayacak kapasitede ise biz anlayacağı şekilde anlatırız.Burada özellikle büyüklerimize,abilerimize saygılı olmayı herkes öğrenmeli,öğrenecek.Öğrenmeyecekse burada işi YOK...

@*/-TmS_HsT-/*@ link=topic=5515.msg60693#msg60693 date=1217367574' Alıntı:

Dinlemezse yer,gök inler
Yediği kaba pisler

İstemeyen gelmeyecek

ÖNCE İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER BİR ÇOK KONUNUN TARTIŞILDIĞI DEĞER KAZANDIĞI BU FORUMDA BU SAYGISIZLIĞA TEPKİLİ OLMASI ÇOK HOŞUMA GİTTİ ASLA BÜYÜĞÜMÜZÜ KÜÇÜĞÜMÜZÜ UNUTMAYALIM (( BANA BİR HARF ÖĞRETENİN 40 YIL KÖLESİ OLURUM )) NEKADAR BİZBİZE BAZEN TAHAMMÜLLERİMİZİ AŞSAKTA BÜYÜKLERİMİZİ AYRI BİR KEFEDE TUTALIM BU VE BUNUN GİBİ OLAYLAR İLERİKİ DÖNEMDE YİNE OLACAK AMA EMİNİMKİ KARŞISINDA İÇİNDE SEVGİ VE ÖNCELİKLE SAYGIYLA DOLU GENÇ ARKADAŞLARIMIZ VAR TEPKİMİZİ ZAMANINDA GÖSTERMEKTEN KAÇINMAYALIM

ŞİİRE GELİNCE BUKADAR GÜZEL VE ANLAMLI OLUR

TEKRARDAN TEŞEKKÜRLER

biz burda , traktör ve ekipmanları konusunda fikir alış verişi yapıyoruz..bilmediğim bir sürü şeyi bu sitede öğrendim...saygılı olursak , daha fazla paylaşım ve bilgilendirmeyi getirecektir ..saygılar....

Ben Kulübe gelmeden önce Hiç bir şey bilmiyordum. Burada bir çok öğrendim. Yüzlerini görmesemde bir çok büyük veya küçük dostlar edindim. Tüm Trakkulüp Üyelerine Teşekkür Ederim.

@*/-TmS_HsT-/*@ link=topic=5515.msg60817#msg60817 date=1217434995' Alıntı:
Ben Kulübe gelmeden önce Hiç bir şey bilmiyordum. Burada bir çok öğrendim. Yüzlerini görmesemde bir çok büyük veya küçük dostlar edindim. Tüm Trakkulüp Üyelerine Teşekkür Ederim.
güzel ve yerinde açıklama...+ rep...