FARMING SIMULATOR 15 - İNDİRME LİNKİ - TÜRKÇE

Ynt: FARMING SIMULATOR 15 - İNDİRME LİNKİ - TÜRKÇE

nac91 link=topic=78697.msg931591#msg931591 date=1414778353' Alıntı:
arkadaşlar ben 2. link olan OBOOM sayfasından indirdim deamon tools la degilde direk kurdum yükledi fakat cd key istiyo sizde de istedimi acaba cd key varsa verebilirmisiniz !!!
nh__mf link=topic=78697.msg931586#msg931586 date=1414778153' Alıntı:
arkadaşlar kuruyorum carck mı ne yapamaım onu yardım edecek bi arkadaş ounu cd ciden aldım kuruyorum ama giremiyorum oyuna
kurulum yaptığınız yerde CODEX diye bir klasör var tıklayın X86 ve X64 diye klasörler göreceksiniz bunları kopyalayın oyunun kurulu olduğu yere gidip klasörün içine atın gelen uyarıları evet deyin işlem tamam.

oyundakı araçların ses efekt leri ve görsel açıdak izlenımi çok harıka olmuş ama tek sorun kullandığımız araçların küçük olması ekım bıçım araçlarını buyutebıldıkmı gerısı çok daha güzel olacak bırde bıçerlerın görsel anlamdakı gereçekçı yapılmış olması eskıye oranla çok daha gerçekçi bır görünüme sağip bence harıka olmuş busefer gerçekten çok daha güzel ayrıca araçları kullanırken tozlanıyor üstü kirleniyor şimdilik bulamadım harıtada ama acaba o araçları yıkamak için bır yer varmı ))

serda3510 link=topic=78697.msg931869#msg931869 date=1414849132' Alıntı:
oyundakı araçların ses efekt leri ve görsel açıdak izlenımi çok harıka olmuş ama tek sorun kullandığımız araçların küçük olması ekım bıçım araçlarını buyutebıldıkmı gerısı çok daha güzel olacak bırde bıçerlerın görsel anlamdakı gereçekçı yapılmış olması eskıye oranla çok daha gerçekçi bır görünüme sağip bence harıka olmuş busefer gerçekten çok daha güzel ayrıca araçları kullanırken tozlanıyor üstü kirleniyor şimdilik bulamadım harıtada ama acaba o araçları yıkamak için bır yer varmı ))
yıkama makinası var satın alma menüsünde satın almaya tıklayıp bi yer seçiyosunuz oraya gidiyo makina

tornado77 link=topic=78697.msg931929#msg931929 date=1414861667' Alıntı:
uyuz oldum denemediğim şey kalmadı yokmu kimse yardım edecek :mad: :(

aynı sorun bende de olmustu cracklardan kaynaklanıo x86 içindekı dosyaları kopyala kardesm sorun cozuluo bıde farmıng sımulatore game adlı kısayoldan ac oyunu masaustune gelen kısayoldan degıl

tornado77 link=topic=78697.msg931888#msg931888 date=1414852923' Alıntı:
uygulama düzgün başlatılamadı hatası veriyor arkadaşlar 0xc000007b hatası alıyorum 64 bit win8.1 var yardım ederbilecek biri varmı acaba :(
ben herşeyi denedim en son format atıp tekrar yükleyince açtı :)

55-46 link=topic=78697.msg932048#msg932048 date=1414873711' Alıntı:
aynı sorun bende de olmustu cracklardan kaynaklanıo x86 içindekı dosyaları kopyala kardesm sorun cozuluo bıde farmıng sımulatore game adlı kısayoldan ac oyunu masaustune gelen kısayoldan degıl

walla saolasın dediğin gibi yaptım oldu :-/

bu odun kesme yeri neresi yaw bulamadım :D

tornado77 link=topic=78697.msg931929#msg931929 date=1414861667' Alıntı:
uyuz oldum denemediğim şey kalmadı yokmu kimse yardım edecek :mad: :(
oyunu kurduduğun dosyanın içinde _CommonRedist ısımlı dosya var o dosyanın içindekı setupu kur ozaman düzelır belkı ben yenı kurduğum tüm oyunlarda bunu yapıyorum çok sorun yaşamıyporum codex dosyası ayrıca crack dosyası yerıne geçer onu yapmazsanız zaten açılmaz oyun orda yazan dosyalarla oyunu kurduğunuz dosyaların ısımlerıne bakın aynıysa değiştirin hiçbır sorun kalmaz

öncelikle herkese merhaba.. ilk sayfadaki indirme linkinden indrdim ben bunları ama kurulumu hakkında hiç bi bilgiye sahip değilim nasıl kuruluyo anlamadım :S beni bilgilendirp yardımcı olabilrseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

oyunu kurmak için codexi tıkladığımda ' sistem bilgisi bu .nfo dosyasını açamaz. dosya bozuk veya bu sistem bilgileri sürümüyle uyumsuz olabilir ' bu hatayı veriyo ne yapmam lazım :S

arkadaşlar yardım. oyuna giriyorum haritayı seçiyorum başlama seçeneği gelene kadar kasıyor. bazen girebilsem de oyun kasılıyo.. Ne yapmalıyım *?

Arkadaşlar oyunu hakkıyla oynamak için Steam üzerinden satın alıp oynamanız gerek. Multiplayer ile oyuncular birbirlerine yardım edebiliyor. Tek harita üzerinden çoklu oyun oynamak aşırı zevkli :)

Steam de 70TL şuan oyun, enpara ile alırsanız 25TL geri iade ediyorlar.

Hemde oyun geliştiricisinin hakkını yememiş olursunuz...

Daemon Tools icin link: http://www.gezginler.net/indir/daemon-tools-lite.html

Oyunu daemon toolsla okuttuktan sonra Kalip Dosyasi yerlestiriliyor yazisi ekrana geliyor. Sonra Bilgisayarima girip oyunun hangi sürücüde görünüyorsa ona sag tikla ac deyip gelen ekranda setup`a tiklayip kuruyorsun. Setup dosyasinin oldugu yerde CODEX klassörü var onun icine girip x64 yada x86bit klasörü var bilgisayarin 64 bitse x64 klasörünü 32 bitse x86 klasürünü kopyala sonrada oyunun kurulu odugu yere kopyala. secenek gelir kopyala ve degistir dersin biter..

Oyunun para hilesi,silodaki ürünlerin miktarini herseyide arttirabiliyorsunuz isteyen olursa söylerim ama oyunun inanin zevki kalmiyor.. Oyuna isterseniz 999.999.999 dolar yada euro ile baslayin yada 3-5 milyonla oyunun o an zevki bitiyor sahsen 3 gün oynadim öyle baydi.