FARMALL 105C FİYATI

Arkadaşlar komşumuz 130.000₺ ye anlaşmış bana çok uygun geldi sizinde görüşlerinizi almak isterim (takasa tekçeker phantom 3085 üstüne 80.000₺ bayi phantomu 50.000₺ den saydığını söylemiş)

e7ee18a366f0b283838ed146a9922d1a.jpg

Oyle bisey varsa bende hic dusunmem ama bnce 45 bin tl indrim yapilmaz

e7ee18a366f0b283838ed146a9922d1a.jpg

Oyle bisey varsa bende hic dusunmem ama bnce 45 bin tl indrim yapilmaz

İmkansız diye bişey yok abi artık bayilerin ne kadar kar payı varsa bazı bayiler liste fiyatından itelemeye çalışırken bazıları da ikinci el fiyatına veriyor. Zamanında 70bin liraya yeni kasa sıfır TD100D alan vardı o zaman fiyatlar bu kadar yüksek olmasa da o zamana bakarak fiyat çok iyiydi. Bizim arkadaş 2011 TD100D yi verip sıfır TD100D alacak eğer fiyatta değişiklik yapan olmazsa alacakları motor da nerdeyse bedavaya geldi diyebiliriz.

Farmall 105C cidden çok uygun fiyata gelmiş. Jx110 almaktansa Farmall C daha mantıklı. %8 KDV indirimi + bayi indirimi + tanıtım fiyatıyla çok uygun fiyata almak mümkün..

İmkansız diye bişey yok abi artık bayilerin ne kadar kar payı varsa bazı bayiler liste fiyatından itelemeye çalışırken bazıları da ikinci el fiyatına veriyor. Zamanında 70bin liraya yeni kasa sıfır TD100D alan vardı o zaman fiyatlar bu kadar yüksek olmasa da o zamana bakarak fiyat çok iyiydi. Bizim arkadaş 2011 TD100D yi verip sıfır TD100D alacak eğer fiyatta değişiklik yapan olmazsa alacakları motor da nerdeyse bedavaya geldi diyebiliriz.

Farmall 105C cidden çok uygun fiyata gelmiş. Jx110 almaktansa Farmall C daha mantıklı. %8 KDV indirimi + bayi indirimi + tanıtım fiyatıyla çok uygun fiyata almak mümkün..

Konya case bayisi oldukça iyi bir bayi Maxxum 130 IPM ile 163 beygir 240.000₺ ye satıldı önceki aylarda, 6614 IPM ile 165 beygir 320.000₺ ye satıldı geçtiğimiz ay 80.000₺ çok büyük para ve Maxxumun 6614ten eksik bi yanı yok

Konya case bayisi oldukça iyi bir bayi Maxxum 130 IPM ile 163 beygir 240.000₺ ye satıldı önceki aylarda, 6614 IPM ile 165 beygir 320.000₺ ye satıldı geçtiğimiz ay 80.000₺ çok büyük para ve Maxxumun 6614ten eksik bi yanı yok

Maxxum 130 bedavaya gitmiş. Polatlı Case bayiisi de iyi. Uygun fiyata verdiği için çevre ilçelerden de traktör almaya gelen oluyor. Bu yüzden diğer bayiler fabrikaya şikayet etmiş..

Öyle bişey gerçekten var bencede çok ucuz perkins motorlu, common rail olmayan 5440a 220.000 istedi konya bayisi

5440 üzerindeki yakıt sistemi mekanik enjeksiyon dan iyi CRD olandan az yakıt püskürtme özelliği var.İkisinin ortası niteliktedir.
Mekanik enjeksiyonlar 900 bar , elektronik kontrollü olanlar 1600 bar, CRD olanlar 2000-2500 bar arası yakıt püskürtme özelliğine sahiptir.
CRD pompalar %20 yakıt avantajı sağlıyor.4 valfte olursa biraz daha iyileşir.100 hp ve üstü motorda düşünülebilir.80 hp ve altında 10 senelik kullanım düşünüldüğünde sistem anca kendini amorti ediyor.Sistem maliyetleri ve yakıt maliyetleri başabaş geliyor.
CRD üç senede kendini amorti eder,7 sene bize çalışır, tarla denemelerinde sonuç daha net anlaşılacaktır.

Ethem hocam jx 100 ve 110 eskisi kadar dayaniksiz ve ariza cikaran bi makina degil artik. 2 hafta once case karatasa ziyarete gittim. Adam herseyi degisti dedi. Soyleyen kiside daha once turk traktor ankarada test merkezinde calismis birisi. Belki tanirsiniz. Orta ve buyuk duzeyde olan ciftcileri destekler diyor. Motor blogu, sanzuman dislileri, aktarma organlari komple degismis. 2017 itibari ile ariza durumunu bitirmisler. 20 - 21 mart ta fabrika gezisi var. Ben gidiyorum. Gidince gorecegiz caseleri. Gezdikten sonra ayrintili aciklama yaparim size...

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk
Ethem hocam jx 100 ve 110 eskisi kadar dayaniksiz ve ariza cikaran bi makina degil artik. 2 hafta once case karatasa ziyarete gittim. Adam herseyi degisti dedi. Soyleyen kiside daha once turk traktor ankarada test merkezinde calismis birisi. Belki tanirsiniz. Orta ve buyuk duzeyde olan ciftcileri destekler diyor. Motor blogu, sanzuman dislileri, aktarma organlari komple degismis. 2017 itibari ile ariza durumunu bitirmisler. 20 - 21 mart ta fabrika gezisi var. Ben gidiyorum. Gidince gorecegiz caseleri. Gezdikten sonra ayrintili aciklama yaparim size...

Dogrudur ben caseleri new hollandla ayni diyorlar ama farkli goruyorum tip olarakta hosuma o gidiyor