Esener Pulluk ÜRÜNLERİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Esener Pulluk ÜRÜNLERİ

kurek-pulluk.png

ilgilenenler varsa benle temas kursun protottip olarak bir kaç tane yapmak istiyorum.

anayurtlu 3105d link=topic=29209.msg263689#msg263689 date=1269379231' Alıntı:
biz nası yapıyoz oda senin marifetin zaten baharın sap çürüyo sadece1. kazayağında biraz tıkanma oluyo sonra devam yok ben bildiğimi yaparım diyosan yap yada tarlayı böl ikiye yarısını patlatmayla yap farka bak
olmaz birader bnde de war 7 li patlatma.bn sadece nadaslarda kullanıyorum bide 2 lemelerde.he birde kışa girmeden patlatma çekiyorum.daha sonra deviriyorum.

bak anız ekeceksen biçer çıkınca patlat toprak pişsin iyice sonrada hazırla ek dene olmaz olurmu bizde herklerde pulluk kullanıyoz bi sene kullandık patlatmayı çok faydası oldu

anayurtlu 3105d link=topic=29209.msg263697#msg263697 date=1269381239' Alıntı:
bak anız ekeceksen biçer çıkınca patlat toprak pişsin iyice sonrada hazırla ek dene olmaz olurmu bizde herklerde pulluk kullanıyoz bi sene kullandık patlatmayı çok faydası oldu
dewamlı kullanıyoruz.mesela şimdi ayçicek yerlerini kışın pullukla sürdük.şimdi patlatma çekip ekiceğim.hem zamanda kar hem yakıttan.

kaz ayağının merdanesi değişikmiş görmemiştim böyle merdane bizde vardı birleşimin kaz ayağı yeni sattık,kaz ayağı kesekli oluyor ve sertleştiriyor tarlayı en iyisi bence toprak frezeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...