ERKUNTUN PARÇALARI ATES PAHASI

Ynt: ERKUNTUN PARÇALARI ATES PAHASI

oozgurefee09 CAN

YAA BU ERKUNT Bİ SANA MI YAPIYO BUNLARI uyy-*s
BİZİM TÜMO SERVİSİDE GELİYO 98 MODEL MOTORU YAPIYO CATİYO GİDİYO PARADA ALMİYO PUL DA KARDESİM SEN KİMİ KANDIRIYOSUN Kİ BİZİM BURAD HAYRETTİN ABİ VAR ERKUNTUN SERVİSİYDİ HALATLARA GARANTİ VERDİLER DEDİ 1 TANE HALAT GÖNDERMEDİLER CEBİMDEN 300 TL LİK HALAT ALDIM PARA ALMADAN TAKTIM DEDİ SİMDİ BIRAAKMİŞ SERVİSLİĞİ AHA DA TELEFONU 05436034115
zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

servetim link=topic=51405.msg521669#msg521669 date=1327680323' Alıntı:
oozgurefee09 CAN

YAA BU ERKUNT Bİ SANA MI YAPIYO BUNLARI uyy-*s
BİZİM TÜMO SERVİSİDE GELİYO 98 MODEL MOTORU YAPIYO CATİYO GİDİYO PARADA ALMİYO PUL DA KARDESİM SEN KİMİ KANDIRIYOSUN Kİ BİZİM BURAD HAYRETTİN ABİ VAR ERKUNTUN SERVİSİYDİ HALATLARA GARANTİ VERDİLER DEDİ 1 TANE HALAT GÖNDERMEDİLER CEBİMDEN 300 TL LİK HALAT ALDIM PARA ALMADAN TAKTIM DEDİ SİMDİ BIRAAKMİŞ SERVİSLİĞİ AHA DA TELEFONU 05436034115
zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
erkunt fabrikası benim babamın değil duydun mu ne kandırırım ne yalan sölerim duydun mu adamı sinir etme kimi kandırcam kandırsam elime ne geçecek al sen ara sor bu da benim servisin no su 05374019125 adıda kenan yöntem servisliği bıraktırmışlardır o zaman ona senin dediğin gibi ise sen sen ol kimseyi yalancı ilan etme noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*-

YAV NE TARTISIYOSUNUZ BOŞU BOŞUNA ERKUNTUN YEDEK PARÇA NEDEN PAHALI ÇÜNKİ YEDEK PARÇA SIKINTILI FAZLA YOK AMA BIR FİAT TUMOSAN NH ÖYLEMİ BAKKALA GİT ORDADA BULURSUN İŞTE DURUM BUNDAN İBARET

Tümocu link=topic=51405.msg521705#msg521705 date=1327683141' Alıntı:
YAV NE TARTISIYOSUNUZ BOŞU BOŞUNA ERKUNTUN YEDEK PARÇA NEDEN PAHALI ÇÜNKİ YEDEK PARÇA SIKINTILI FAZLA YOK AMA BIR FİAT TUMOSAN NH ÖYLEMİ BAKKALA GİT ORDADA BULURSUN İŞTE DURUM BUNDAN İBARET
nerden biliyorsun sen yedek parçanın sıkıntılı olduğunu erkunt aldın da mı servislik işin olduda mı böyle yorum yapıyorsun

Tümocu link=topic=51405.msg521715#msg521715 date=1327683571' Alıntı:
YAV ARKADAŞIM ŞİMDİ GÖRÜNEN KÖY KLAVUZ İSTEMEZ YEDEK PARCACILARDA EN COK BULUNAN PARCALAR FİYAT NH BUNLAR DEİLMİ NEYİ İDDA ETMEYE CALISIYOSUN SEN BANA
ben sana diyorum ki erkunt ta ben parça sıkıntısı hiç çekmedim çekende duymadım.

kusura bakmayın bu sitede pahalıdır dedim ama servis fiyatlarıyla karşılaştırma fırsatım olmadı önümüzdeki hafta içi birçok parçayı karşılaştırma imkanım olacak önyargılı davranmayalım

ARKADAŞLAR O TUR PARÇALARDA MUADİLLERİNE GİDİCEZ ARKADASIMIN DEDIGI GİBİ TEPE LAMBASI TELESKOPİK KURBACIK BUNLAR İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ VAR SİZLERİNDE DESTEGİ İLE YEDEK PARCAYI KARABORSADAN ÇIKARTMAYA KARALIYIZ İNŞALLAH HERKESE TEŞEKKÜRLER.

oozgurefee09 link=topic=51405.msg521696#msg521696 date=1327682226' Alıntı:
erkunt fabrikası benim babamın değil duydun mu ne kandırırım ne yalan sölerim duydun mu adamı sinir etme kimi kandırcam kandırsam elime ne geçecek al sen ara sor bu da benim servisin no su 05374019125 adıda kenan yöntem servisliği bıraktırmışlardır o zaman ona senin dediğin gibi ise sen sen ol kimseyi yalancı ilan etme noo*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*-

ya kardesim ben sana yalancı mı dedim o zaman bu erkuntt bçlgeye göre satışa göre baz aliyo bunları bence türkiyenin her tarafındda aynı sıstemle calişmiyo

çok guzel site umarım tum markaların parçalarını bigun böle satarlar.. çogu servis çifçinin kanını emiyor.. bi hava filtresini 80-90 liraya satan servisler var.. burada fiyatları görebilirsiniz en azında.. ayrıca pahalı ucuz parça muhabetinede katılmıyorum.. sağlam ve kaliteli mal öburunden elbette pahalı olacaktır..