erkunt bakım gunundeki genel traktorler

geçen hafta 110 lugu çektigim gun bakım gunu vardı 2. gunuydu bakım gununun 1. gunu gitmemiştim 2. gunude saat 11de oradaydım sıra veriyolardı 54. sırayı bize verdiler saat 11 de gelmemize ragmen akşama kadar 100 kişi rahat geliyo 2 gundede 200 motor bakım yapıp yolladılar bakımlar ucretsizdi sadece hava filtresi verdiler ucretsiz ve motorlarında ufak tefek sorunları olanların sorunlarını cozduler benimde frenler biraz dengesizdi onları ayarlattım manevrasını açtırttım :D ve erkunt yazılı şapka ceket kalem ve tum motorın brasurleri ve erkunt gazetesini verdiler. buyrun video arkadaşlar . ve sanırım oradaki motorlar sadece garanti kapsamındaki motorlardı. yani 2010 2011 model
erkunt bakım günü

Ynt: erkunt bakım gunundeki genel traktorler

güzel paylaşım aga yanlız motorları bakmaya niye gelmişlerki baştan aşşa kontrol etmeleri şikayetleri dinlemeleri gerekirdi o kadar gelmişler ve dün babam bizim motor çok yakıyormuş fabrikadan biri gelmiş ölemi dedi ne dedi ama ben dinlemedin di arabamla uğraşıyordum he he dedim geçtim di :)
bu motorlar cok yakıyor evet 0,75 -0,95 görenler varmı?

SmhGwz link=topic=49273.msg484473#msg484473 date=1323327864' Alıntı:
güzel paylaşım aga yanlız motorları bakmaya niye gelmişlerki baştan aşşa kontrol etmeleri şikayetleri dinlemeleri gerekirdi o kadar gelmişler ve dün babam bizim motor çok yakıyormuş fabrikadan biri gelmiş ölemi dedi ne dedi ama ben dinlemedin di arabamla uğraşıyordum he he dedim geçtim di :)
bu motorlar cok yakıyor evet 0,75 -0,95 görenler varmı?
walla semih yakıt konusunda 1.3 ile max1.5 yakıyoruz biz :) geldiklerinde zaten şikayetleri olanları çozduler olmayanları fabrikaya mı ne goturecekler sanırım sadece servisi değil 3 usta falanda fabrikadan geldi onlarda yaptı orda arkasında pulluk olan motorun şanzumanından tık tık die ses geliyomus onu ne yaptılar bilmiyorum ole işte azın buçuk şeyleri yaptılar ucretsiz bi bakımdı :)

motorcu link=topic=49273.msg484501#msg484501 date=1323337096' Alıntı:
Güzel paylaşım.Baya Erkunt varmış sizin köyde.Beleş hava filtresi iyimiş... :D
köyde 3 tane erkunt kullanan var bizim :) 2 side bizde zaten çivril ilçesinin çevresi koyleri falan toplandı baya varmış :)
Ally TOKMAKCI link=topic=49273.msg484504#msg484504 date=1323337377' Alıntı:
yer gök erkunt olmuş sizin iyi alan var desene bakımda yapılmış ohh ne güzel :)
ewt bu taraflarda baya erkunt var bazı koyler de erkunt nh ı bitirdi bile denebilir :) bakımlarda iyi oldu beleşten yapıldı 50 60 liramış bi hava filtresi beleşe verdiler :) frenleri kontrol ettiler benim manevrasını açtırttım kendim yedek parçacıdan şanzuman yagı aldım 5 litre ilave ettik motorların şanzuman vuvultuları bile kesildi biraz. yag gibi oldu motor :)
68cerran68 link=topic=49273.msg484505#msg484505 date=1323337495' Alıntı:
paylasım ıcın tskler beleş olunca boyle oluyor heral garanti bittimi ne olacak bakımlar 2 aydan 4 ay sonraya cıkar
ewt beleş iş iyi oluyo murat aga :D garanti bitincede sadece yag birde mazot filtresi gibi bikaç şey değiştiririz yeter :) onuda zaten 300 saate bi atarız denk gelir :D

çok düzel gazeteyede çıkmıştı bakım günleri bizim oralarada gelirlerde bizim orda tek bizim var şimdilik
bide komşu köyden aldılar yavaş yavaş erkuntlar bizim oralarda da yayılmaya başladı

bizimki kendini bu kış kanıtladı iki metre karda gitmediği yer yokmuş daha laf atmam erkunta bi gibelseydim çok sayıda viedo çekecektim ama gidemedik babama desem elini birde arkaya savurur nedecen diye duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

yani göremiyecez karı nasıl yara yara gittiğini