erkunt 120 hp lik cıkmıs goren varmı

Ynt: erkunt 120 hp lik cıkmıs goren varmı

abarttılar artık 90-100 110 derken 120 bence saçma 150 hp veya 180 hp daha ideal olurdu 2011 de nimet aldım sonrasında interkol taktılar radyal lastik taktılar ben bi dobla nun çeşitliliğinden şikayetçi idim 40 çeşiti var diye erkunt da farklı değil artık eco zf lüks +plus devamlılığı sağlmak için geliştirmeye önem verseler daha iyi.

yinede hayırlı olsun

İnşallah doğrudur , Deutz motor ' un tadına Phantom ' dan alıştık , güzel tork , bayılmaması ve duman sorunu olması , verimlilik gibi sebepler ön plana çıkarıyor.
Gizli bişyler çevirdikleri belliydi , fabrika gezisi için henüz davet almadık , haber bekleyin diyorlardı , gezide görebilirsek süper olur :)
Hatta test ederiz , eleştiri ve öneri yaparız. :):)

ufukk link=topic=72585.msg843467#msg843467 date=1391898396' Alıntı:
İnşallah doğrudur , Deutz motor ' un tadına Phantom ' dan alıştık , güzel tork , bayılmaması ve duman sorunu olması , verimlilik gibi sebepler ön plana çıkarıyor.
Gizli bişyler çevirdikleri belliydi , fabrika gezisi için henüz davet almadık , haber bekleyin diyorlardı , gezide görebilirsek süper olur :)
Hatta test ederiz , eleştiri ve öneri yaparız. :):)

ufukk abi motorda değişim var ise tier 4 olacaktır sanırım yeni emisyon kuralları gereğince...

çıkar çıkmaz bilmem ama erkunt deutz motoru takarsa ve zf şanzumanın daha iyisini kullanırsa rahat çalışacak bi şanzuman muhtesem olur ve eski seriler de aynı motoru takarlar bi motor değiştirirlerse eski erkuntu olan vay bizim çiftçimizin haline :)

Bugün fabrikada yetkili biriyle görüştüm. Yeni Erkunt projeleri olduğunu ve bunun sadece 120 ile sınırlı olamayabileceği daha üst versiyonların da gelebileceğini belirtti.Çok ısrar etmeme rağmen teknik detay vermedi ama 110 un üst versiyonunun(artık kaçlık olursa) tork değerinin 460 nm ' nin çok rahat üzerinde olacağını söyledi.açıklama sürecinin en geç haziran olacağını belirtti. Erkunt sahiplerine ve almayı düşünenlere duyrulur :D