Elazığ'da 9-13 Ekim'de 4. Tarım Fuarı Düzenlenecek

6.PNG
Elazığ 4. Tarım Fuarı Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Teknoloji Alanında Yenilikleri Sergileyecek

Elazığ'da 9-13 Ekim tarihlerinde 4. Gıda, Tarım, Hayvancılık, Teknoloji ve Yöresel Ürünler Fuarı düzenleniyor. Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek bu etkinlikte, tarım ve hayvancılık sektörlerine yönelik birçok yenilik ve teknolojik gelişmeler sergilenecek.

Elazığ Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen fuar, Elazığ Valiliği, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası, Elazığ Ticaret Borsası gibi önemli kurumların katkılarıyla organize ediliyor. Fuar, Elazığ’ın tarım ve hayvancılık potansiyelini geliştirmeyi hedefliyor ve bölgedeki üreticilere yeni fırsatlar sunmayı amaçlıyor.

Fuarda Sergilenecek Yenilikler Fuarda, tarım aletleri, zirai ilaçlar, tohumlar, traktörler, sulama sistemleri gibi birçok ürün sergilenecek. Hayvansal üretim makineleri de dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi ziyaretçilere sunulacak. 100'ün üzerinde ulusal çapta üretici firma katılacak.

Mandıra Filozofu Filminin Ünlü İsmi de Katılacak Fuarın sürpriz konuklarından biri de Müfit Can Saçıntı olacak. Saçıntı, ziyaretçilerle bir araya gelerek keyifli anlar yaşatacak.

Tarım Sektörü İçin Eğitim Seminerleri Fuarda ayrıca tarım ve gıda sektöründeki önemli konulara dair eğitim seminerleri de düzenlenecek. Dr. Nevzat Birişik ve Dr. Turan Karahan tarafından verilecek seminerlerde, Türkiye ve dünya tarımındaki fırsatlar, riskler, tarımda uygulanan destekler ve üretime etkileri konuşulacak.

Ziyaret Saatleri ve Detaylar Fuar, 9-13 Ekim tarihlerinde her gün saat 10.00-20.00 arasında ziyaret edilebilecek. Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, tüm vatandaşları bu önemli etkinliğe davet ediyor.