Dublex lastik

Evet bende öyle diye biliyorum ama

kleber lastiğin tubeless olanı yok bildiğim kadarıyla sizin lastik radyaldir radyalinde tamiri olmuyor ama eminde değilim yanlış yönlendirmeyeyim. sen şimdi lastikçiye gidince radyalsa ve tamir olmuyorsa lastikte satıyorsa 2 liralık lastiğe 2.5 lira der bu nasıl olsa alacak gözüyle bakıp onu demek istedim.

• Beğen
Tepkiler: bluemaster
kleber lastiğin tubeless olanı yok bildiğim kadarıyla sizin lastik radyaldir radyalinde tamiri olmuyor ama eminde değilim yanlış yönlendirmeyeyim. sen şimdi lastikçiye gidince radyalsa ve tamir olmuyorsa lastikte satıyorsa 2 liralık lastiğe 2.5 lira der bu nasıl olsa alacak gözüyle bakıp onu demek istedim.
Üstünde tubeless yazıyor diye hatırlıyorum ama yarın bı bakayım tamir olmuyorsa yandık

Bkt lastikleri 1 cm lik bi yarık demir saplanması oldu lastik yarıldı içten yama vurdu dışarıdan da kaynak yaptı yani lastik eritti hiç bişey belli değil ne yarık kaldı ne de iz sen de yaptırabilirsin kaynak
Yukarıdaki arkadaş tamir olmuyor dedi ama inşallah öyle bir sorun çıkarmaz lastikçi diye umuyorum

• Beğen
Tepkiler: HAMUKA