Doğancan&Tümocan Muhteşem ikili Çamurda:D

Ynt: Doğancan&Tümocan Muhteşem ikili Çamurda:D

:D Muhtar valla o motorla neler neler yaparımda okul ve en önemlisi DEDEM :D tarlayı o halde görünce ne azarlar işitecem kim bilir

paylaşım için tşk traktör iyice yemiş çamuru :) bende traktör yeni geldiğinde almıştım traktörü gezmeye çamurda dahada farkına varıyorsun çift çeker traktörün farkını dedemde var benim 285 tek çeker alışmışım çift çeker traktör kullanmaya kullanamıyorum 285i farklı geliyo çekişi flan yolda çamurda resmen geziyo sağa sola traktör hele tarla sürerken kaç kere sınırda askıda kaldım :D çift çekerde öyle değil yapıştır git

makina harika iyi günlerde kullanmanı dilerim allah kaza bela vermesin bende düşünüyorum steyr i verip tümo almayı kullananlar çok memnun

Şimdilik bir şey söylemem doğru olmaz. Ama makina çifçeker olduğu için ve 4 bg fazla olduğu için 8073 ten güçlüdür. Teşekkür ederim sağolasın

doganbey1 link=topic=38119.msg325716#msg325716 date=1295293046' Alıntı:
eyvallah Mustafa abi... Nailim sağolasın sen 8860 ı ne yapacan ?
aga dediğim fiyatlara verirsem tamm olmazsa köyden biri keşandan same bakıo ondada 80-66 tek ceker var olursa 80 liği alıp landiiniyi takasa vericez en azından fiatın her türlü piyasası var

:D nabalım bea Nail abim aylaklık başa bela birde çeker merakı olunca:D:D
Nailim sen boşversene ne dingiller galericilik yapıyor sen mi yapamayacan:D