◄DJI► ★★Massey Ferguson-Maschio Gaspardo★★Tarla günü Eskişehir 8730,7718,5713sl,4709

◄DJI► ★★Massey Ferguson-Maschio Gaspardo★★Tarla günü Eskişehir 8730,7718,5713sl,4709

[video=youtube;-C0Yrj2Wdqc]https://www.youtube.com/watch?v=-C0Yrj2Wdqc[/video]

Eskişehir-Alpu massey ferguson tarla günü

-massey ferguson 8730 + Maschio Gaspardo ATTILA 300/7
-massey ferguson 7718 + Maschio Gaspardo UNICO L5
-massey ferguson 5713SL + Maschio Gaspardo VELOCE 350
-massey ferguson 5710
-massey ferguson 4709 + Maschio Gaspardo 4 lü düz pulluk

video:1080p 60fps

İyi seyirler...

Cevap: ◄DJI► ★★Massey Ferguson-Maschio Gaspardo★★Tarla günü Eskişehir 8730,7718,5713s

Bu Gaspardo Attılla larda patlatma diye geçiyor bizim ülkede yaygın olarak kullanılan çok ayaklılarda patlatma diye geçiyor.

Bu Attıla lar devasa aletler. Toprağı çok güzel yırtıyor. Ülkede pullukla devirme yapıyorum diyip bu Attılla kadar toprağı çevirmeyen yüzeyinde anız bırakan pulluklar var.

3 metre alet 280hp motor çekiyor nerdeyse 1 metreye 90hp güç gerekiyor gibi duruyor gerçi baya hızlı çekmiş güzel çekiyor alet.

Cevap: ◄DJI► ★★Massey Ferguson-Maschio Gaspardo★★Tarla günü Eskişehir 8730,7718,5713s

Bugun sabah deneme tarlasini gordum darma duman etmisler tarlanin [emoji2] mikser var miydi.?

Güzel video Görkem eline sağlık bu mf tarla ekibi geçen hafta Ankara da idi.
Teşekkür ederim, doğrudur tüm türkiyeyi gezecek zannedersem :)
Bu Gaspardo Attılla larda patlatma diye geçiyor bizim ülkede yaygın olarak kullanılan çok ayaklılarda patlatma diye geçiyor.

Bu Attıla lar devasa aletler. Toprağı çok güzel yırtıyor. Ülkede pullukla devirme yapıyorum diyip bu Attılla kadar toprağı çevirmeyen yüzeyinde anız bırakan pulluklar var.

3 metre alet 280hp motor çekiyor nerdeyse 1 metreye 90hp güç gerekiyor gibi duruyor gerçi baya hızlı çekmiş güzel çekiyor alet.
aynen öyle, sap bırakma meselesinde haklısınız fakat herkes aynı ürünü ekmiyor örneğin biz kuru tarım yapıyoruz nadastan sonra 8 aya yakın toprak açık kalıyor üzerine sürekli işlemler yapıyoruz sapın üstte kalması bana avantaj gibi geliyor nem açısından.
Bugun sabah deneme tarlasini gordum darma duman etmisler tarlanin [emoji2] mikser var miydi.?
yapmışlardır valla tarla günü yaptıkları tarlayı sürüp gidiyorlar :) mikser yoktu

Görkem videoda bizde varmıyız:D
videoda yokuz ama fotomuz var dur atayım aşşağıya :D
Paylaşım için teşekkürler Görkem. Gitmiş kadar olduk. O kadar prodüksiyon yapmışın. Mfciler den yok mu birşey...:D
Sağol Abi, mfciler tırt hava gazı pire tozu tavuk pilav 2 danede tulumba tatlısı no ekmek :D

4e61457d74f1cd7cfbaacb357a9f6b46.jpg
[MENTION=53858]aslan26[/MENTION]

• Beğen
Tepkiler: RıdvanAslan

Güzel paylaşım Görkem çok sağol. Bu kadar çok Massey ve gaspado bir arada belki de hiç görmedim. Başroller sağlam.
teşekkürler, başroller sağlam aynen :)
Güzel paylaşım bizden sonra sahaya inmişsiniz motorlara bile bakamadan gittik
tşk şadan akam dursaydınız biraz daha keşke :)

Mf'ye reklam videosu çıkmış :D eline sağlık Görkem.Bi bizim kocaoğlana çekemedik drone ile ama [MENTION=6]alipasalierkan[/MENTION] söz verdi gelecekler müsait bir zamanda :) .MF 5713SL kullanma şansınız oldu mu Rıdvan ile? Kullandıysanız yorumlar mısınız?