deutzfahr 3046e simpson motor

merhaba abilerm 3046e deutzfahr bulduk 2022 model kısmetse almayı düşünüyoruz.şuan 240s kullanıyoruz 2006 model.fakat 3046 da simpson motor varmış ondan dolayı biraz tereddüt ettim bu simpson motor nedir randımanlı mıdır.240s in yaptığı işleri yapabilir mi daha mı iyidir 240s ten kıymetli yorumlarınızı bekliyorum çok acil

Biz sıfır agroplus 55 f keyline aldık, bizdeki motorda mc3a motor kullanılmış, 65lik ve sonrasında 1000.3wt motor var. Simpsonu bilmiyorum ama deutz motorlardan genel olarak bir memnuniyet var. Bir ara Simpsonu mf da kullanmıştı diye biliyorum. Kötü motor değildir sanırım, fakat ben tercih etmezdim.

Deutz’da S327E Faz 3A / mf’da S325E kullanılıyormuş.

• Beğen
Tepkiler: mzlmcn47
Biz sıfır agroplus 55 f keyline aldık, bizdeki motorda mc3a motor kullanılmış, 65lik ve sonrasında 1000.3wt motor var. Simpsonu bilmiyorum ama deutz motorlardan genel olarak bir memnuniyet var. Bir ara Simpsonu mf da kullanmıştı diye biliyorum. Kötü motor değildir sanırım, fakat ben tercih etmezdim.
240s i satıp bunu almayı düşünüyorum abi 240 tan daha çekişli olur diye düşünüyorum

Forumda yazılanlara bir baktımda Simpson motor Hindistan malı bir motor Perkins lisansıyla üretim yapıyor galiba memnun olanlar kadar memnun olmayanlar da var ancak yinede şüpheyle yaklaşmanızı tavsiye ederim iyice araştırıp öyle traktör alınmalı sonuçta ülkemiz şartlarında traktör değiştirmek öyle kolay olmuyor bilindik bir motor tercih etmekte fayda var sanırsam