DEPREM BÖLGESİNDE TARIM İŞLERİNİ YAPALIM

Arkadaşlar ben Osmaniye'den ergün bizde depremden etkilendik ancak çok hasarlı yerlerin tarım işlerini Ekim dikim gibi gitsek yapsak nasıl olur burada bulunan çiftçi kardeşlerimize desdek olsak trakkulup buluşmasını buralarda yapalım ne dersiniz nacizane benim fikrim ülkemiz ve milletimiz için birlik beraberlik zamanı

Arkadaşlar ben Osmaniye'den ergün bizde depremden etkilendik ancak çok hasarlı yerlerin tarım işlerini Ekim dikim gibi gitsek yapsak nasıl olur burada bulunan çiftçi kardeşlerimize desdek olsak trakkulup buluşmasını buralarda yapalım ne dersiniz nacizane benim fikrim ülkemiz ve milletimiz için birlik beraberlik zamanı
Üstat Osamaniye’nin tam olarak neresinden yazıyorsun?
Benim olduğum taraflarda çok şükür ciddi bir kayıp olmadı.
Yakın mıyız acabba

Gönüllü olanlar, trakkulüp/facebook sayfamızdan paylaşım yaptırabilirse oradan yönlendirme ve ihtiyaç sahipleriyle iletişim daha kolay olur.
Burada dikkat edilmesi gereken nokta,
Ihtiyaci olmayana tarla sürme veya diğer yardımlarda bulunmaktır.
Bundan dolayı resmi bir makam veya yetkiliye danışmadan,veya karşınızdaki tanış olmadan,
Birşeyler yapacaksanız dikkat ediniz.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Gönüllü olanlar, trakkulüp/facebook sayfamızdan paylaşım yaptırabilirse oradan yönlendirme ve ihtiyaç sahipleriyle iletişim daha kolay olur.
Burada dikkat edilmesi gereken nokta,
Ihtiyaci olmayana tarla sürme veya diğer yardımlarda bulunmaktır.
Bundan dolayı resmi bir makam veya yetkiliye danışmadan,veya karşınızdaki tanış olmadan,
Birşeyler yapacaksanız dikkat ediniz.
Bu doğru. Bazen duygusal tepkiler verebiliyoruz.
Teşekkürler bu nazik hatırlatma için

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU