Danelik mısır faturasi

Merhaba trakkulup üyeleri. Danelik mısırların faturasını kestirecegim icara ektiğim tarlaların bı kısmınin cks sini tarla sahibi kendisi yaptırıyor. O yüzden faturayı tarla sahibinin üzerine kestirecem.24 dekar olan bı tarlaya kaç ton fatura kestirmek gerekiyor.yada şöyle sorayım cks de dekar başına ne kadar mısır faturası kestirmek gerekli destek alabilmek için çünkü 4 5 kişinin üzerine fatura kestirecem bilgi si olan varsa yardımcı olursa sevinirim

Merhaba trakkulup üyeleri. Danelik mısırların faturasını kestirecegim icara ektiğim tarlaların bı kısmınin cks sini tarla sahibi kendisi yaptırıyor. O yüzden faturayı tarla sahibinin üzerine kestirecem.24 dekar olan bı tarlaya kaç ton fatura kestirmek gerekiyor.yada şöyle sorayım cks de dekar başına ne kadar mısır faturası kestirmek gerekli destek alabilmek için çünkü 4 5 kişinin üzerine fatura kestirecem bilgi si olan varsa yardımcı olursa sevinirim

1960 kg dekar/karaman

Bölgeden bölgeye değişir tarım arazilerinde verimli ve verimsiz bölge ayrimi vardir Tarım il müdürlüğünden detayli bilgi alabilirsiniz.

yuksek verim almak haksızlıkmı oluyor yanı. stopaj kesilirken doktugum mısırın hepsıne ben vergı verıyorum ben 20 dekerdan 40 ton alıyorsam bunun 1000 kusur lırasını vergı olarak benden zaten dustuler. sıtemde ıse sadece 20 ton cıvarı desteklemeye gırıyor.ben 40 tonluk stopaj oderken bana 20 tonun destegını verenler rahat uyuyormu.