Çoban sorunu yüzünden satılık koyun sürüsü acildir

Ynt: Çoban sorunu yüzünden satılık koyun sürüsü acildir

ahmtkskr link=topic=83148.msg991897#msg991897 date=1428614385' Alıntı:
Yaş durumu nedir ? Kuzular kaç aylık ? Kuyruk durumu nasıl ve koyunlar canlı kaç kilo gelir sizce ?
Numaranızı bana özelden atabilirmisiniz kuzular biraz yetişkinse tiko peşin tüm sürüyü alabiliriz.
Kardeşim kuyruklu koyun yok. Hayvanlar 2-3-4 yaşında. Koyunlar canlı 50 kilodan aşağı gelmez .

Hacı Mehmet COŞKUN link=topic=83148.msg991975#msg991975 date=1428647662' Alıntı:
Hakkınızda hayırlısı olsun.ama yerinizde olsam ,imkanları zorlar elimde tutmaya calışırım koyunları.koyunculuk emek isteyen iş olduğu kadar bereketli bir işte.

Evet haklısınız şu hayvanları kurbana ulaştırsam kuzularını sadece bu fiyata satarım. Ben kamuda çalışıyorum, baba ameliyat oldu. Gerçekten zor bi durum . Onun için fiyatı uygun yazdım

merinos koyun iç anadoluda yetişir mi bende koyunculuk düşünüyom ama karasızım bölge açısından yozgat ta yaşarmı aceba sıkıntı olurmu

Selamin aleykum durum nedir ustad sattinizmi hayvanlari duruyormu bende koyuncuyum 100 kadar koyunum var hayvanlarinizda brucella vs gibi herhangi bir hastalik yok ise talip olalim kurban vadeli seklinde odemesini yapalim teminat senedi vs ne istiyorsunuz iletisim numarasi verirseniz ayrintili goruselim selametle