CLAAS TRAKTOR ALMAYI DÜŞÜNENLER İÇİN...!!!(KOPARANLI)

Arion serisi gerçekten donanımlı ve performanslı bir seridir. Konfor, donanım, performans gibi konularda tatminkâr bir modeldir. Tam ülkemiz şartlarına uygun orta ve üst seviye çiftçilik uygulamalarına hitap eden bir seridir. Donanım olarka 16 ileri 16 geri yarı otomatik şanzıman, 4.5 Lt 110 Hp DPS motora, 6500 Kg hidrolik kapasitesine ve konforlu bir kabine sahiptir. Segmentin de son derece güzel bir traktördür.
Sanırım yeni modellerin bi espirisi kalmışsak DSP yerine FTP kullanacaklarımız öyle duydum

deneme3

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet arkadaşlar başlıkta belirttigim gibi claas traktor almaya niyetliler için yardımcı olmak istiyorum.Amacım bu kadar kaliteli bir traktorun hakettigi degeri görmesi ve sitemizdeki üyelerin biraz daha makul alması için hiç bir kar amacı yada bayilikle alakam yoktur.Bilgi amaçlı bir kaç modelin kagıt üzerindeki fiyatlarını paylaşacam.Ciddi alıcılar özelden mesaj atabilir.
Arion 410=59 bin
Arion 430=68 bin
Axos 330=134 bin
Merhaba eski bir konu ancak Ankara'da servisini ve ustasını bulamadım sizin önereceğiniz bir yer varmıdır ?

Evet arkadaşlar başlıkta belirttigim gibi claas traktor almaya niyetliler için yardımcı olmak istiyorum.Amacım bu kadar kaliteli bir traktorun hakettigi degeri görmesi ve sitemizdeki üyelerin biraz daha makul alması için hiç bir kar amacı yada bayilikle alakam yoktur.Bilgi amaçlı bir kaç modelin kagıt üzerindeki fiyatlarını paylaşacam.Ciddi alıcılar özelden mesaj atabilir.
Arion 410=59 bin
Arion 430=68 bin
Axos 330=134 bin
Merhaba eski bir konu ancak Ankara'da servisini veya ustasini bulamadım sizin önereceğiniz bir yer varmıdır?

Kayseri’de Selahattin Usta var Özler Otomotiv. Ankara dahil civar iller ona getiriyor.
Sistem aynıdır aşağı yukarı. Parça varsa alınır yoksa usta peşinde koşup, işin yarım kaldığına mı yanarsın yoksa dünya nakliye verdiğine mi. Maceraya gerek yok. Konyalı çiftçekercinin gibi ustanın elinde de sihirli deynek yoktur sonuçta. Tutarsa tutar tutmazsa bu da bozuk der değiştirir geçer. Yırtılan hacıbekirin yakası...

• Beğen
Tepkiler: cemilAltan