CİHAN ÖZECE VE BİLAL KURU MENEMENDE MF 5455 İ İNCELEMEKTE :)

Ynt: CİHAN ÖZECE VE BİLAL KURU MENEMENDE MF 5455 İ İNCELEMEKTE :)

Rabbim Hepimizin Gönlüne Göre Versin, Güzel Buluşma Olmuş, Makine Mühendisi Bilal Abimizle Güzel Bi Değerlendirme Yapmışsınızdır MF Üstünde :)
Sanada Bu Classman ' da Bi İthal Makine Yakışır Cihan Abi ;)

ramazanpullu link=topic=69100.msg787053#msg787053 date=1382377551' Alıntı:
size göre mf ler ferrari diğerleri at arabası bile değil o gözle bakıyorsunuz meraklandığım yok hayırlı işler size

ayinesi iştir kişinin lafı bakılmaz. arkadaş 5455 ile ilgili konu açmış gelmiş ilkokul çocuğu gibi mf nh kavgasına süreklersen işi bende peşini bırakmam. 5455 konusunu gidip tm 120 ye bağlarsan cevabını alırsın. buna gücenmeyeceksin. ayrıca senin gibi atıp tutmam dayanaklarla konuşurum. hala bir acın var sanırım. kim mf ye ferrari dedi, kim nh ye at arabası dedi :D yazıp oynamak bu seninkisi. sana da tiyatroda hayırlı işler kardeşim.

ayinesi iştir kişinin lafı bakılmaz. arkadaş 5455 ile ilgili konu açmış gelmiş ilkokul çocuğu gibi mf nh kavgasına süreklersen işi bende peşini bırakmam. 5455 konusunu gidip tm 120 ye bağlarsan cevabını alırsın. buna gücenmeyeceksin. ayrıca senin gibi atıp tutmam dayanaklarla konuşurum. hala bir acın var sanırım. kim mf ye ferrari dedi, kim nh ye at arabası dedi yazıp oynamak bu seninkisi. sana da tiyatroda hayırlı işler kardeşim.
ben ne atıp tuttum şimdi resim atmısn 1992 ye ait türkiyede olmayan resim in ne faydası var sana tm 120 mekanik model ama adamlarda çeşit çok saymaya gerek yok

İnşallah Allah sana nasip eder böyle bişeyler abi.Bide Valtra ' lara bak istersen fiyatlar daha düşük.

'En güzel tarla senin olandır,en güzel kız koynunda olandır,en güzel motor kapında durandır.'

ramazanpullu link=topic=69100.msg787086#msg787086 date=1382380723' Alıntı:
ben ne atıp tuttum şimdi resim atmısn 1992 ye ait türkiyede olmayan resim in ne faydası var sana tm 120 mekanik model ama adamlarda çeşit çok saymaya gerek yok

mf de yok dedin herhangi daha eski model bir mf yi alıp koydum. onu da beğenmediysen 1994 model mf 6180 e bak. daha ne diyeyim sana. bana ne o resmin nede herhangi birinin faydası var. bana kapımdaki motorun faydası var. bunlar gereksiz tartışmalar buna getiriyorum mevzuyu hala bana tm 120 den bahsediyorsun.

:) Güzel buluşma yapmışsınız.Traktörcülerin buluşmasıda böyle olur zaten :) Ya nasip abi. Bilal abide baya niyetli sanırsam :S