Çiftlik Projem 2. Sezon 1. Bölüm Hayvancılık yatırımı yapmak isteyenler mutlaka izlesin "YENİ"

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

Arkadaşlar Ziraat Bankası sponsorluğunda Bereket Tv de yaptığım 14 bölümlük özel program projemizin ilk bölümünü yayınlıyorum.Toplam 7 bölüm çektiğimiz bu proje Bereket Tv kapandığı için yayınlanamadı.
Prodiksiyon ve içerik anlamında yüksek kalite ve içeriğe sahip bu program projesini izlemenizi tavsiye ediyorum.Olumlu,olumsuz görüşlerinizi mutlaka yazın.

Arkadaşlar Ziraat Bankası sponsorluğunda Bereket Tv de yaptığım 14 bölümlük özel program projemizin ilk bölümünü yayınlıyorum.Toplam 7 bölüm çektiğimiz bu proje Bereket Tv kapandığı için yayınlanamadı.
Prodiksiyon ve içerik anlamında yüksek kalite ve içeriğe sahip bu program projesini izlemenizi tavsiye ediyorum.Olumlu,olumsuz görüşlerinizi mutlaka yazın.

Maalesef video oynatılamıyor. Nasıl izleme imkanımız olabilir acaba?

-besicilikte, işin sırrı, uygun faizli kıredi bulabilmekte...besici rakadaşın da belirttiği gibi...ziraat bankası bu iş için...
-elbet, hayvancılık bilgisi (yem, rasyon=yemlemeyi yönetmek, hayvan sağlığını yönetmek -aşı, ilaç, makina, alet kullanma= yem kırma, yemkarma, yemdağıtma) de önemli...
-uygun fiyattan. besi danası, besi düvesi satın almak,
-zamanında, uygun fiyattan yem tedariki (kaba yem=mısır sılajı, yonca, saman, kesif yem=arpa, mısır), yem satın almak, depolamak...
-bir başka önemli konu da, kemikli sığır etinin satış fiyatı (kesimde, karkas fiyatı, karkas randımanı)...
hacimmet kardeşimizi, bu faydalı çalışmasından dolayı, tebrik ediyorum...