çeltikte ekim öncesi ilaçlama nasıl yapılmalı sonuç alan varmı ?

çeltikte ekim öncesi ilaçlama nasıl yapılmalı sonuç alan varmı ?

Entosavın titan dinoxu karıştırıp attım. Seri döndüğüm yerler haricinde çöpel ot bulamazsın. Tavsiye ederim. Üstüne de basagran yani kaba ot ilacı harücinde keskin hiç ilaç atmadım.
Image1567977659.383395.jpg

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Bu sene çimlendikten sonra biraz korktuk. Kibrit kadar uzadılar ancak bir sararma geldi çok korktuk. Ancak 10 güne attı üstünden. Hatamı da biliyorum ilacı reçeteden fazla attım. Birde toprağa yakın attım üstten. Yıkama yapmış toprağı. Ama su tazeleme ile atlattık. Bir de titanda yeri asla kurutmayacaksın. Sonuç mükemmeldi ot adına bşr sorun yaşamadık.

Bu sene çimlendikten sonra biraz korktuk. Kibrit kadar uzadılar ancak bir sararma geldi çok korktuk. Ancak 10 güne attı üstünden. Hatamı da biliyorum ilacı reçeteden fazla attım. Birde toprağa yakın attım üstten. Yıkama yapmış toprağı. Ama su tazeleme ile atlattık. Bir de titanda yeri asla kurutmayacaksın. Sonuç mükemmeldi ot adına bşr sorun yaşamadık.
Titan çil için çok tehlikeli bir ilaç çeltiği bir hafta yürütmüyor, geniş adam gerek bana göre değil.iki sene karanfil attım suyu değiştirirsen yada bikaç gün geç ekersen çeltiğe dokunmuyor, fakat kara toprak texekli kaldığı için %50 ot yine çıkıyor.bu tip ilaçlarda toprak hasıl olmalı.