Çelikel Balya Yükleme (Ürün Hataları)

Ynt: Çelikel Balya Toplama Makinası

Değerli arkadaşlar, Ben ÇELİKEL ' in Genel Müdürüyüm.
2 servis aracımız 7/24 ülkeyi dolaşıp ihtiyaç sahibi müşterilerimize hizmet veriyor.
Firmamız ve ürünleri ile ilgili yapılan yorumlar ve iddialar gerçeği yansıtmıyor.
Yorum ve görüşlerin kötü niyetli ve farklı amaçlar ile yapıldığını düşünüyorum.
Bunun yanında bu yorumların, Çelikel ' in fabrikasından ekmek yemekte olan, evine helalinden rızık götürme gayretindeki 150 kişiye de büyük haksızlık olduğunu söyleyebilirim. Çözüm istediğini ancak alamadığını iddia eden arkadaşlar beni arasınlar. Telefon numaram 0533 922 78 33
Çözümsüz olduğu iddia edilen konuların bizzat takipçisi olacağım. Bakalım söylemlerin ne kadarı doğru... Görelim...

Arkadaşlar Merhaba;

İsmim Ersin TÜRKMEN Çelikel ' in Yönetim Kurulu Üyesiyim burada yazılan yorumlardan bu gün haberimiz oldu bu tarz durumlarda Şirket prensibi olarak müşterinin kesinlikle mağdur edilmemesi için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz ve bundan sonrada göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Volkan Uzel Bunu biliyordur sanırım diğer arkadaşların isimlerini bilmediğim için bir şey diyemiyorum fakat satılan ürünlerimiz fabrikadan çıkınca işimiz bitmiyor fakat ÇELİKEL 150 kişilik kadrosu ve bayi servis yapılanması ile büyük bir organizasyon yapısı içerisindedir ve takdir edersinizki bazen yaşanılan aksaklıklara her kişinin verdiği tepki eşit olmayabilir bu gibi durumlarda sizden ricam banada ersin.turkmen@celikeltarim.com adresinden mail yoluyla veya 0533 203 2188 numaralı telefon aracılığıyla ulaşarak sorunu bildirmenizdir. Unutmayın herkese ayıracak zamanımız en ufak dahi olsa bir sorunu değerlendirecek enerjimiz var biz bu günlere sizlerin değerlendirmelerine değer vererek geldik bundan sonrada kimseye kulak tıkamak gibi bir düşüncemiz yok saygılarımla Ersin TÜRKMEN

Ersin bey trakkulube hoşgeldiniz...
Konudaki yorumlardan da anlaşılacağı gibi bu balya toplama makinasının bayağı eksiği var anlaşılan,
Ben çelikelin satış sonrası ve servis işlemlerini herzaman taktir etmişimdir ve bu sorunuda en kısa sürede çözeceginize inanıyorum iyi çalışmalar basarılar...

Biz 3 senedir ormak yükleme makinası kullanıyoruz.Daha böyle bir sorunla karşılaşmadık.Bahsettiğin pim kesme olayını biz de 2 defa yaptık ama zincir çok gerginmiş kasıyormuş da ondan imiş sebebi.Şu an hiçbir sıkıntı yok Allah a çok şükür.

oguzkurt link=topic=83937.msg1005716#msg1005716 date=1433330855' Alıntı:
2 servis aracımız 7/24 ülkeyi dolaşıp ihtiyaç sahibi müşterilerimize hizmet veriyor.
Firmamız ve ürünleri ile ilgili yapılan yorumlar ve iddialar gerçeği yansıtmıyor.
Bunun yanında bu yorumların, Çelikel ' in fabrikasından ekmek yemekte olan, evine helalinden rızık götürme gayretindeki 150 kişiye de büyük haksızlık olduğunu söyleyebilirim. Çözüm istediğini ancak alamadığını iddia eden arkadaşlar beni arasınlar. Telefon numaram 0533 922 78 33
Çözümsüz olduğu iddia edilen konuların bizzat takipçisi olacağım. Bakalım söylemlerin ne kadarı doğru... Görelim...
Yorumunuzla diğer kişileri yalan ve iftira ile suçladığınızın farkındasınızdır umarım.
Buradaki üyelerin size ne gibi bir garezi olsunda makinalarınızı karalamaya çalışsın, kötü yönlerini söyleyen üyelerin hiçbirinin tarım makinası ürettiği felan yok korkmayın.
Çelikel fabrikasındaki işçi abilerim ablalarım ekmek yiyor ama buradaki üyelerde bu işten ekmek yiyor.
Zaten gereken cevap kendilerinden de gelecektir.

Dğerli arkadaşım.

Ben uyarınızı dikkate alıyorum ve bunun için ayrıca teşekkür ederim. Amacım kimseyi suçlamak değil. Yanlış anlaşıldı ise özür dilerim.
Sadece yapılan yorumların gerçeği yansıtmadığını ve amacını fazlasıyla aştığını düşündüğümü belirttim. Bu konudaki görüşüm aynıdır. Aşağıda nedenini görebilirsiniz.

Cevabıma konu olan markamız, ürünlerimiz hatta işletmemizin sahibi hakkında yapılmış olan yorumlara bakarsanız maalesef onların çok daha ağır ve zedeleyici olabileceğini görürsünüz. Yapılan yorumların belirli bir hassasiyeti içermesi gereklidir. O yorumların üründen memnuniyetsizlik bildirimi ötesinde haddini aşan konular olduğu aşikardır.

Değerli arkadaşım, ben mesajımda da belirttiğim gibi çelikel ürünü almış ve sorunu çözümsüz bırakılmış tüm arkadaşların benimle iletişime geçebilir olması için cep numaramı bildirdim. Amacı üzüm yemek olan (bağcıyı dövmek değil) tüm arkadaşlar arayıp şikayet ve sıkıntılarını bildirebilirler. Tüm çalışma arkadaşlarımla ürünlere ilişkin memnuniyetsizlikleri ve şikayetleri çözüme kavuşturmayı görev ve ürünlerimizi geliştirmek için fırsat biliyoruz. Ancak şu ana kadar ne o alaycı ve zarar verici yorumları yapan arkadaşlardan, ne de diğer üyelerden herhangi bir bildirim gelmedi.

Aslına bakarsanız, biz yılda en az 25-30 yerel fuara katılıyor ve sürekli olarak ürünlerimizin kullanıcıları ile sıcak temasta bulunuyoruz. Tüm reklam ve iletişim kanallarında telefon numaralarımızı yazılı bulunduruyoruz. İsteyen tüm dostlarımızın bize 7/24 ulaşmaları son derece kolay. Bizim ihtiyaçlarınıza duyarsız kalıyor olmamız ise işletme kültürümüze aykırı. Makine mühendisi bir arkadaşımızın idareciliğini yürüttüğü belki de sektörde emsali olmayan bir satış sonrası hizmetler yapılanması içerisindeyiz. Nereden geldiğimizi, nereye gidiyor olduğumuzu hiç unutmuyoruz. Bu arada, firmamızın bugün geldiği ve inşallah gelecekte ulaşacağı konum için de müşteri memnuniyetinin önemini çok çok iyi biliyoruz. Bu denli hassasiyet ve özen gösterdiğimiz bir konuda hakkımızda yargısız infaz niteliğindeki yorumlar bizi gerçekten üzüyor. Bunu da özellikle paylaşmak istiyorum.

Büyük nimet şu internet , üretici ile kullanıcı karşı karşıya , üretici varsa hatalarını görebilir .

Kullanıcı da memnuniyetini ve şikayetlerini dile getirebilir , bizim bu sitenin farkı çoğu eski üye arkadaşlar tanıyorlar bir birlerini yardımcı olurlar birbirlerine tanıştıkları için.

Firma yetkililerini burada görmek beni çok memnun etti , yaptığı işin arkasında durabilene binlerce kere teşekkürler.

Bizimle karşılaşmak istemeyen üreticilerinde bu dünyada ve öbür dünyada elim yakasında olacak

cevabınız için ayrıca teşekkür ederim. sizde haklısınız ortada bir emek var ve emeğiniz olan makinalarınızın arkasında durmanız çok güzel.
çiftçi gözünden bakarsakta sanayicilerin büyük bir kesiminin tavrını bilmeyen yoktur sizide aynı kefeye koyduk anlaşılan kusura bakmayın :)

oguzkurt link=topic=83937.msg1005716#msg1005716 date=1433330855' Alıntı:
yapılan açıklamada iftira atmakla suçlanıyorum sanırım. Belki 10 defa Ramazan isminde bi beye yönlendirildik. Bana dediki 'ben makinamın arkasındayım. 1 saate geliyorum iftira atma' dedi. 20 gün oldu. Eskil Konya ' ya 1 saat. Neden gelmedi servis? Neden maduriyetimiz giderilmedi? 6000 liraya alınan makina 3250 ye satıldı. Ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Kusura bakmayın ama buraya gelip Süslü cümleler kurmak yerine 1 kere telefon edip onca telefon ve şikayet üzerine randevu alsaydınız daha iyi olmaz mıydı?

piyasaya çıkacak olan her ekipman firma tarafından en az iki yıl
ağır şartlarda kullanılmalı eksikleri giderilmeli..
üretimi yapılan her alet ekipmana en az 15 yıl parça
üretme koşulu olmalı..

hangi ilde satılıyorsa o ilde kesinlikle parça bayi zorunluluğu olmalı

parça bayi sözde değil gerçekte hertürlü parçayı bulundurmalı
nede olsa yerli üretim..
bu konuda bende bir konu açmıştım..
köylü alın terini ekipmana yatırıyor bunun farkına varmak
her firmanın hassasiyetle davranmasını gerektirir..

Çelikel mühendislik olarak ileri bir firma..
bendede balya yükleme var..
geçen sene çok iş yaptı..
eksiklerini ben tamamladım belliki her şartta çalıştırılmamış..
zaman ve fırsat ayrıca destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum..

sayın çelikel yetkilileri
yazılan yorumları bidaha gözden geçirdim,hakaret falan görmedim yorum yazan arkadaşlarımız şikayetlerini yazmış,mesela bi arkadaşımız malzemesi zayıf çok kaynak işi oluyor demiş,sizce bu iftiramı?
bence sizlerin kürşat arkadaşımızın makinasına gerekli sürede müdahale edip, sorunu çözdükten sonra burada açıklama yapmanız gerekirdi.

Aralık ayı bulusmasında da bu konuyla ılgılı gorus belırtmıstım keske sloganda reklamda oldugu gibi fırmalar sattıkları malın arkasında durabılseler neredeyse bız suclu cıkacagız Kullanıcılar görüş belırtmıs bunda ıftıra olarak algılanacak bır durum yok Uretımden zıyade Yusuf beyın dedıgı gıbı saha testı önemli sonucta TR de envaı cesıt arazı yapısı mevcut...

Bizim burada yaptığımız yıkıcı değil yapıcı eleştiri sonuçta makinanın eksikleri mevcut onların giderilmesi için öneri sunuyoruz ama hala makinanizda zayıf yerlerine iyileştirme yapmıyorsunuz bence kendizi övmek yerine birazda yapılan eleştirilere kulak verin.

Ynt: Çelikel balya yükleme(ürün hataları)

Arkadaşlar, kıymetli yorum ve görüşleriniz için çok teşekkür ediyoruz. Bu makina ve diğer makinalarımız ile ilgili görüş ve önerilerinizi almak, makina üzerinde konuşmak için sizi fabrikamızda misafir etmek istiyorum. Uygun zamanınızı organize edip benimle temasa geçmenizi rica ediyorum. Tekrar teşekkürler.
Oğuz Kurt / Çelikel Gn. Müd.
0533 922 78 33

Merhaba. Kürşat kardeş ile telefonda görüştük. En yakın zamanda kendisini ziyaret edip tespit ve görüşlerine ilişkin detayları yerinde dinlemek isteğimi paylaştım. Sağolsun geliştirmekte olduğumuz yeni model balya toplama makinamızın prototipini deneyeceği ve görüşlerini paylaşacağı sözünü de aldım.
Bu arada ürünlerimize ilişkin her türlü görüş ve önerileriniz başımızın tacı. yazdıklarımı yanlış anlamayın. Biz en iyi arge ' nin sahada sizler tarafından farklı kullanım şartları ve beklentilere dayanarak yapılması gerektiğinin bilincindeyiz. Firmamız bir yeniden yapılanma sürecinde. Hem satış sonrası hizmetler, hem ürün geliştirme hem de üretimde yeni mühendis ve yönetici arkadaşlardan kuvvetli bir takım kurduk. Tüm ürünlerimizin mühendislik çalışmalarını yeniliyoruz. İnşallah bu konudaki çalışmalarımıza sizlerden de görüş ve önerileriniz ile destek bekliyoruz.

Kürşat kardeşim, sana da tüm çiftçi dostlara da kıymetli görüşleriniz için hem kendi adıma hem de firmamızdaki 150 çalışan arkadaşım adına tekrar teşekkür ederim.
(Sana saygısızlık yapan arkadaş ile ilgili gereğinin yapılağından şüphen olmasın.)
En yakın zamanda görüşmek üzere.

Oğuz Kurt

Ben teşekkür ederim Oğuz Bey.

Değerli trakklup üyeleri. Dünden beri konuyla ilgili olarak Oğuz Bey ile uzun uzun konuştuk.Yaptığı açıklamalarda makinanın eksikleri hakkında kendisi ve firma yönetim kurulunun bilgisi olmadiğini, makinanın sorunsuz çaliştiği hakkında istihbaratlar aldiğini belirtmiştir.Çeşitli sebeplerden ve çalişma bünyesindeki bir takım aksaklık çıkaran şahıslar tarafından şikayetlerimiz kendilerine hiç ulaşmamiş.Bugün sabah saat 08:00 itibari ile Çelikel Balye Yükleme Makinası baştan aşaği, olağanüstü bir toplantı ile yeniden dizayn edilme karari almiş bulunmakta olduklarını belirtmişler, yapılan ilk makinanın da tarafımca denenip test aşamasında bizzat bulunacağim sözünü benden almişlardır.Amacımın firmayı kötülemek küçük düşürmek değilde bir Türk markası bir Konya markası Çelikel ' e yakişan bir ekipman yapılması çabası içerisinde olduğumu duyurmak olduğunu onaylatmış olmanın sevinci içerisindeyim

Ayrıca Çelikel hakkında her konunun araya hiçbir kademe koymadan direkt kendisine iletilmesi konusunda ve ardından yardımları hakkında kesinlikle bir kısıtlama yapmayacağinı beyan etmiş, sahsi kullandığı telefon numarasını kamoyuna duyurmuştur(0533 922 78 33 Oğuz Kurt)

hassasiyetinizden dolayı teşekkürler.