Case jxc hidrolik güç çıkışı

Herkese merhaba ekipman takarken pistonlu ortakol in bin sıkıntı oluyor bende böyle bir çözüm buldum

Resimler ve ekler

• IMG_20201203_135239.jpg
    IMG_20201203_135239.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 224
  • IMG_20201203_141244.jpg
    IMG_20201203_141244.jpg
    3.8 MB · Görüntüleme: 210
  • IMG_20201203_162654.jpg
    IMG_20201203_162654.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 188
Herkese merhaba ekipman takarken pistonlu ortakol in bin sıkıntı oluyor bende böyle bir çözüm buldum

Güzel olmuş

Bende hidrolik ortakol almayı düşünüyorum da şu anki dişlili kol delikten deliğe 56 cm geliyor pistonlu kol 55 mi olacak 60 mı bide tam açıldığında içinden çıkan piston kısmı kaç cm

Güzel olmuş

Bende hidrolik ortakol almayı düşünüyorum da şu anki dişlili kol delikten deliğe 56 cm geliyor pistonlu kol 55 mi olacak 60 mı bide tam açıldığında içinden çıkan piston kısmı kaç cm
Ben 60 cm aldım tam açık konumda 83 oluyor. 60 al çünkü bazı ekipmanların bağlantı yeri biraz geride oluyor

Güzel olmuş. Bende hidrolik orta kol almayı düşünüyorum da şu anki dişlili kol delikten deliğe 56 cm geliyor pistonlu kol 55 mi olacak 60 mı bide tam açıldığında içinden çıkan piston kısmı kaç cm
Biz 55 lik ve 60 lık kullanıyoruz, 55 lik olan model papatya, ot tırmığında sonuna kadar uzatsakta kısa kalıyor.
Bazı modellerin piston boyları da kısa olabiliyor, pulluk takılı ve sürüme ayarlı iken iken pistonun yarısı içinden çıkacak bir model kullanışlı olur.

Biz 55 lik ve 60 lık kullanıyoruz, 55 lik olan model papatya, ot tırmığında sonuna kadar uzatsakta kısa kalıyor.
Bazı modellerin piston boyları da kısa olabiliyor, pulluk takılı ve sürüme ayarlı iken iken pistonun yarısı içinden çıkacak bir model kullanışlı olur.
Şimdiki dişli kolum 56 cm ot tırmığında tam kapatınca güzel oluyor iyice dikiyor havaya tam kapatınca bile uzun geliyor özellikle ilaç pompasında samenin yan kollar olması gerekenden 15 cm kısa o yüzden tümosan kolu alıp takacağım

60 cm olan modeli sordum şimdi fiyatı 525 tl içindende 40 cm'si dışarı çıktığını söyledi öyleyse çatısı geride olan kazayağı ve çizele rahatlıkla yetişir yok yaşar abinin dediği gibi 23 cm ise mümkünatı yok yetişmez

Pistonlu ortakolu öve öve bitiremediler bu kadar gerekli bir malzememi hakkaten ne gibi bi faydası olur bana , sade şekil olsun alayım gibisindense hiç almayım daha iyi

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
23 cm bayağı kısaymış bide kolları 15 - 20 cm daha uzununu alıp takacağım mümkünatı yok yetişmez
Taş toplamak için kısa kepçe var onda çok işime yarıyor geçen tarla sürerken 10 dönüm yere pulluk batmadı çizel taktım kolu kısalttım önler batınca kolu geri uzattım arkalarda battı. Arkada ekipman varken derin yerden geçerken kısaltınca askıda kalma riskide kayboluyor keşke uzun alsaydım bizim c serisinde kollar kısa bazen işaretli yere dayanıyor

Resimler ve ekler

• IMG_20201204_154604.jpg
    IMG_20201204_154604.jpg
    687.5 KB · Görüntüleme: 93
Taş toplamak için kısa kepçe var onda çok işime yarıyor geçen tarla sürerken 10 dönüm yere pulluk batmadı çizel taktım kolu kısalttım önler batınca kolu geri uzattım arkalarda battı. Arkada ekipman varken derin yerden geçerken kısaltınca askıda kalma riskide kayboluyor keşke uzun alsaydım bizim c serisinde kollar kısa bazen işaretli yere dayanıyor
60cm de olur 65 cm de

Abi Samenin kollar danagözüyken 85 cm'di onları kestim C başlık yaptım 90 oldu yine de çok kısa bu kolları verip 8095 tümosan kolu alıp takacağım onlar 105 cm tam istediğim ayarda

Aynen dediğin gibi kollar kısa olduğu için fazla dikmesi için ortakolu bi alta alınca gelip damper çıkışlarının beynine dayanıyor askı kollarını aşağıya saldım biraz orayı öyle kurtardım fakat biraz yüksek sınır gelince bayağı sorun oluyor geçerken veyada geri geri çıkmaya çalışırken karşılıyor çıkamıyorum onun için yan kolları uzatacam

Şimdiki dişli kolum 56 cm ot tırmığında tam kapatınca güzel oluyor iyice dikiyor havaya tam kapatınca bile uzun geliyor özellikle ilaç pompasında same nin yan kollar olması gerekenden 15 cm kısa o yüzden tümosan kolu alıp takacağım

60 cm olan modeli sordum şimdi fiyatı 525 tl içinden de 40 cm'si dışarı çıktığını söyledi öyleyse çatısı geride olan kazayağı ve çizele rahatlıkla yetişir yok yaşar abinin dediği gibi 23 cm ise mümkünatı yok yetişmez

Pistonlu orta kolu öve öve bitiremediler bu kadar gerekli bir malzememi hakkaten ne gibi bi faydası olur bana , sade şekil olsun alayım gibisindense hiç almayım daha iyi
Diş sıyırma derdi olmuyor ama keçe bazen sızıntı yapabiliyor.
Pullukta öne dikmek için kullanışlı oluyor.
Çizi içi geçişlerde ekipmanı yukarı toplayabiliriz.