Case jx65cmi yoksa mf4707 mi

3075 ile 4707 yi aynı pulluk ıle orada denenmıs olsa sonuc cok farklı cıkacagına emınım.sonuc olarak 4 piston 3 pistona gore buyk avantaj saglıyor 4709 u kendımde test ettım rampa performansını olsun tarla performansını olsun cok bayılıyor acıkcası aynı kosul ve sartlarda 5430 u da test ettım cok basarılı motor ne boguluyor ne bayılıyor.4700 serı perkıns 4 pıston bır motor kullanmıs olsaydı cok daha guzel kalıtelı bır taraktor olurdu
Seenin için denedik Başkan. içim yandı yalnız bunu izlerken.

https://www.youtube.com/watch?v=GivHtiFkUYQ

https://www.youtube.com/watch?v=VGwP93v7kx0

4700 ile 5400 farklı Segmentler.5430 fiyatından performansına 4709 ile elbette kıyas edilmez.4 silindir global seri isteyenler için yeni 5700 global serisi geldi incelemenizi öneririm.
Konu çok dağıldı ama en iyisi iki modelide dene hangisi hoşuna giderse onu al.ama kesinlikle ikisinide dene.az paralar verilmiyor sonuçta
Ikisinide test etme imkanim oldugu icin.bir kiyaslama olarak yazdim.burada hp guc performans karsilastirmasini yapiyoruz 5400 serisinin fiyatlari yuksek fakat ikinci eli 4700 serisi fiyatlarinda. Onemli olan.3 piston mu 4 piston mu.bayiler bolca abartiyor insanlara abartarak satiyorlar sonu husran ile bityor butun markalar icin gecerli onun icin.traktor almadan once test etmeden performans karsilastirmasi yapilmadan traktor almak buyuk hata olur

Massey 4700 kullanicisimisiniz yada hic kullanma imkaniniz oldumu massey 4700 serisi 3.3 motor case jx65c 3.2 iveco motor Motorlari arasinda cok buyuk bir fark yok 4707 nin muadili 75c olur her ikisinide ayni sahada denerseniz 4 piston. 3 piston dan herzaman avantajlidir. Bircok vidyolar 3075 ile 4708 arasinda 10 hp. Guc farki olmasina karsin performanslari ayni. Elestiri ve onerilerde kulaktan duyma bayi abartisi bilgilerle yorum yapmayalim
Yorum güzel, uygulamaya gelince karşı çıktığın işi sen yapıyorsun. İçinde "Civarda görüyorum" kısmı geçen bir cümle mi daha güvenilir olur, yoksa "Şu kadar zaman kullandım memnunum/değilim, şu toprakta şu viteste şu devirde şu kadar yakıyor." mu?
Beyler, rica ediyorum bizzat kullanmadığınız makina hakkında, 'sırf yorum yapmış olmak için' yorum yapmayın. Maazallah adam gaza gelse gidip alsa, memnun kalmasa onun zararını ödemeye hanginiz razı olur? Ben ikisini de kullanmadığım için yorum yapmıyorum.
4707'yi fuarda inceledim. Kabinli modeli çok ergonomik. Hiç yormaz operatörü. 3 silindirli olması dezavantaj gibi görünüyor. ChipTuning yapılabilir beyinliyse. Ayrıca motor sisu olmaması lazım, Agco Power'dır o. Case'in kabin içinin dar olduğunu düşünüyorum. En azından ben Jx90c'nin içinde rahat oturamadım. 55'liğiyle ot biçtim, pratik makinaydı ama dediğim gibi kabin içi yoruyor adamı... Final yapmak gerekirse kabinli olsun, denenmiş olsun; içiniz rahat olsun.

Yorum güzel, uygulamaya gelince karşı çıktığın işi sen yapıyorsun. İçinde "Civarda görüyorum" kısmı geçen bir cümle mi daha güvenilir olur, yoksa "Şu kadar zaman kullandım memnunum/değilim, şu toprakta şu viteste şu devirde şu kadar yakıyor." mu?
Beyler, rica ediyorum bizzat kullanmadığınız makina hakkında, 'sırf yorum yapmış olmak için' yorum yapmayın. Maazallah adam gaza gelse gidip alsa, memnun kalmasa onun zararını ödemeye hanginiz razı olur? Ben ikisini de kullanmadığım için yorum yapmıyorum.
4707'yi fuarda inceledim. Kabinli modeli çok ergonomik. Hiç yormaz operatörü. 3 silindirli olması dezavantaj gibi görünüyor. ChipTuning yapılabilir beyinliyse. Ayrıca motor sisu olmaması lazım, Agco Power'dır o. Case'in kabin içinin dar olduğunu düşünüyorum. En azından ben Jx90c'nin içinde rahat oturamadım. 55'liğiyle ot biçtim, pratik makinaydı ama dediğim gibi kabin içi yoruyor adamı... Final yapmak gerekirse kabinli olsun, denenmiş olsun; içiniz rahat olsun.
Yaa bu 4707 bayi iflas etmis gelis fiyati 83.000 bine vercek ama kabinsiz zaten kabinli modeline gucum yetmez acikcasi 75lik traktorede gerek yok biz case jx55c alicaktik 55likle 65luk arasinda 5 binlira fark olunca dedik almiskan tam olsun 65lik olsun dedik zaten farkin neden az oldugunuda anlamadim.
Birde Case kabin olarak cok hosuma gidiyoo en azindan mf240 kullanicisi olarak 😊

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci94

Dogru yazmissiniz ama daha onceki yaptigim yorumlardan bi haberdar olarak yazdiginiz asikar cevremde gorupte sadece gormek ile bir yapmam.bizzat denedik esit sartlarda marka gozetmeden karsilastirma yaptik alttaki link te ispatidir 90 hp ye karsi 96. Ve bizzat rampalardaki performansini denedim. Sonuc ortada amacimiz kisi traktor aliminda. Bayilerin yalanlarina. Baskalarin abartilarina. Inanarak pismanliklar olmamasi ve koyumde suan massey 4709 ve 4708 var durumlari vahim halde. Ariza olarak. Sorunlar. Baslarindan eksik. Olmuyor

https://youtu.be/fN1qwLiLvjQ

Kardeşim sisu motoru(valtra) agco alınca adını agco power olarak değiştirdi yani sisu=agco power.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci94
Bende case jx65c var. 2014 te sıfır aldım. Traktörün çekişi ve kullanım konforu güzel. Traktörden çok memnunum.
Fakat satış sonrası servisten memnun değilim.

servis konusu bır cok arkadasın sorunu malum her ınsan bır olmuyor bır bolge o servısten cok memnunken dıger bolgedekı arkaslar hıc memnun deıl.gelıp ılgılenmıyor ıse fırmayı arayıp sıkayetlerınızı yapın seve seve gelmıyorsa s... s... gelecek baska caresı yok.ben ve bolgemdeki kullacılar servısımızden son derece memnunuz soyle soyleyeyım bolge ankara bolgesı batı karadenız bolgesı ıcınde kalıyoruz ormandan odun gunu verdıler traktor ıle camların fıdanların arasından gecerken kucuk fıdanlar ıle gerı halatını bosa cıkartmıs traktor kaldı dagın tepesınde traktorun zor cıktı zorlu orman kosulunda servısı aradıkk servıss 75 km uzaktan gelecek 1 saat ıcınde geldı ve magdurıyet yasanmadan sorun gıderıldıı.tum case servısleri ve dıger traktor servıslerının bu sekılde cıfcımızın her zamanda yanında olmasını ısterım