CASE jx65c 475 dönüm pulluk sürümü yakıt analizi

15.11.2013
2,809
1,794
30
Tokat

cümleten hayırlı günler hayırlı aksamlar trakkulup
hayırlıısyla sürümü bitirdik
gelelım yakıt analizine
300 dönüm kendi yerim vardı 110 dmnüm icar yaptım dönümü 25-30 tl arası
410 dönüm
komşuya ücret karşılıgı 65 dönüm yer sürdüm dönüm bası 40 tl den

toplamda 475 dönüm yer sürülmüş oldu
toplamda 850 litre mazot alındı yani ortalama 1.8 litre civarında geliyor
Şubat sonu mart başı gibi arpa ekilecek
[video=youtube;MNfxEUgMeUs]https://www.youtube.com/watch?v=MNfxEUgMeUs[/video]
[video=youtube;Znd_eNJgs8M]https://www.youtube.com/watch?v=Znd_eNJgs8M[/video]

[url=https://hizliresim.com/2EXZqq]

EyaJNA.jpg
[/url]

Mehmet hadi hayırlı olsun. Yakıt normal tav baya ağırdı bu göre 2 nin altında yakmış çifti biz 40 ın altında sürmüyoruz son zamlarla 50 olmuştur diyordum sen ucuz bile sürmüşsün [emoji4] bi de icar baya ucuzmuş sizde. Bizim orda 150 -200 den aşağı hayatta vermezler

maşallah kolay gelsin. Sürme parası iyiymiş burda 30 tl ye sürüyoruz akrabaların yerleri var, iyi is çıkarmış case
saolasın mahmut bizim köyde 4x4 traktör 2 3 tane kalanlarda mf 240 desem yalan olmaz sürdürmek isteyen oluyor arada genelde yonca yerı bozmak yada pancar yerı ıcın derin sürmek isteyenler sürdürüyor zaman olsa dahada sürülürdüde yağmurlar geldi :)
Pulluk arkası niye patmiyor mehmet bey yakıt ıyi ama orta kolu usatmanizi ve orta koluda en üst deliğe takmanizi tavsiye ederim ama tabi siz bilirsiniz pulluk kaç inç
tavsiyen için teşekkürler üstad tarlanın bazı yerlerı yamaç dündüz olursada busefer aşşagı inerken arka cok batıyor ortası bulunmuyor
seneye pistonlu orta kol almam lazım

Kolay gelsin.kardesim.sonunda bitirdin.galiba cifti iyi yer surmussun. Vidyolardan hepimiz takip ettik. Zorlu camurlu sartlarda cift surmeye calistin.case bu sartlarda yine normal yakmis.
saolasın hamdi abi ilk zamanlar baya camurdu halıyle yakıtı artırdı ama sonlardada tav yerıne geldi yakıt düştü.
ilk zamnlar gibi olsa 2.5 ortalama olabilirdi :)

Geçmiş olsun motor hakkini vermiş yakıt gayet normal. Genellikle sahibinden de çok satılık Jx c var alan memnun kalmıyor gibi şüphe uyandırıyor bende..
saol gürcan millet saat doldurmak mı istemiyor bende bilmiyorum
şahsen bende sahibinden.com dan 2.el aldım kullanıcı olarak en cok şatıl olsaydı diyorum pancar sökerken ileri geri çok oluyo insanı haliyle yoruyor

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı

Mehmet hadi hayırlı olsun. Yakıt normal tav baya ağırdı bu göre 2 nin altında yakmış çifti biz 40 ın altında sürmüyoruz son zamlarla 50 olmuştur diyordum sen ucuz bile sürmüşsün [emoji4] bi de icar baya ucuzmuş sizde. Bizim orda 150 -200 den aşağı hayatta vermezler
saol oğuzhan abi sizin kazovayla bizim dağ bayır birmi abi olsun okdar icar farkı:) bizim köy ortalamamız 200 -250 kilo arpa buğday
sizin orda yine 500 vardır :)
Güzel iş çıkardın eline sağlık. Bunların ortalama 1.8 falan bende bi ara ölçtümde.
saol yaşar abi sen hangi vitesle sürüyorsun düz 1 mi takviye 4 mü

MaaşAllah abi kolay gelsin geçmiş olsun yakıtıda bu kadar çamura şartlara göre güzel.
saol sefa yakıttan memnun bıraktı :)

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
saol oğuzhan abi sizin kazovayla bizim dağ bayır birmi abi olsun okdar icar farkı:) bizim köy ortalamamız 200 -250 kilo arpa buğday
sizin orda yine 500 vardır :)

saol yaşar abi sen hangi vitesle sürüyorsun düz 1 mi takviye 4 mü

saol sefa yakıttan memnun bıraktı :)

1. Viteste baygın gidiyor 2000devir kullanmak lazım bende zorlamadım. Genelde 4 takviye