Case farmal 115u pro fiyati ve bilgisi olan varmi

Yardim

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Tarla gününde bir sefer kullanmıştım memnun kalmadım
3m dik rotor takılı idi içine çok ses alıyor bende o zaman case 110 vardı ondan bile sesli idi
Commanrail motor her viteste 4bucuk var birde kuyruk mili 540-750-1000 o paralara o motora bağlanmaz

Gerçek anlamda konuşmak gerekirse alacağınız traktör 115 beygir gücünde olup 250.000 lira gibi ülke tarımının güncel durumuna göre hayal üstü bir fiyata sahip. Artık bu saatten sonra 100 beygir üstü ithal sıfır traktör almak sadece zevke hizmet olur. Yalnız siz yinede almak isterseniz "sahibinden" sitesine bir bakın lütfen...
250.000 lira ya öyle makineler varki insanın aklı durur.
Zaten sıfır alınan 300.000 liralık bir traktörde fatura işlendikten hemen sonra kafadan 50.000 lira kayip olacaktır.
Söz konusu fiyatlara traktör almadan önce tekrar-tekrar düşünmek gerekir.

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Newhollandin Türk yapimina guvenmem disi aynida icinde hangi markayi cin maliyla yada muadili dusuk malzemeyle degistirmistir guven olmaz onlara u pro nun fiyat uygun olsaydi degistirecektim maxxum güzel motor 110 kasaya ağır geliyor 125 de 6 silindir yakıt biraz fazla olur herhalde 130 luk olacak gibi

Newhollandin Türk yapimina guvenmem disi aynida icinde hangi markayi cin maliyla yada muadili dusuk malzemeyle degistirmistir guven olmaz onlara u pro nun fiyat uygun olsaydi degistirecektim maxxum güzel motor 110 kasaya ağır geliyor 125 de 6 silindir yakıt biraz fazla olur herhalde 130 luk olacak gibi

Maxxum 125 6 silindir olmasına rağmen yakıtı o kadar fazla degil gösterisine göre az yakıyor diye biliriz