büyüyünce çok tehlikeli olacak)))))

Ynt: büyüyünce çok tehlikeli olacak)))))

doganbey1 link=topic=25873.msg214988#msg214988 date=1253055782' Alıntı:

buda benm köpeğim alın bakalım
Bu zannedersm Kurt Köpeği..benim daha önce bunun melez olanı vardı..13 yıl yaşadı hayvan..ama tüm komşular hala unutamaz..daha sonra yavru Doberman aldım...bilmeden tabi..bizi epey bi uğraştırdı..5 yıl kadar baktık ve zor kurtulduk....Ama senin köpeğinde güzel..tek beğenmediğim tarafı kambur durması..ama eğitime son derece yatkın köpekler..

abi kambur derken heralde arka kalçanın kırık olmasını diyorsun.o tüm alman kurtlarında var.ama bir tane daha bi ırk var alman çoban köpeği ırkı onlarda kırıklık yok.onlar düz.sende be abi köyde doberman mı bakılırmış.valla abi bu köpekler çok sadık.bizim kurt bana karşı allah bozmasnın çok iyi çocuklara karşı öyle.ama yanına yabancı gittimi direk saldırıor.o zinciri 4 yerinden kopardı.bende kale kilitle bağladım tekrardan

Dobermanı dayıma hediye etmiş bi arkadaşı..baktım Av köpeğine benziuo..yamuk bacaklı bişey..epey uğraştık bacaklarını düzeltene kadar..6 aylık oldu değişti şerefsiz...ha gayret derken 5 yıl dayandık..delimidir nedir...tavukları da tutup öldürmeye başladı..sonra bizim kopuk bir tip sütçü vardı..ona verdim..alkole falanda alıştırmışlar..:D 6 ay sonra bizim kamyoneti tanıdı..ben ve babamıda..ama 1 yıl sonra gördüğümde tanımadı..:D

valla nail abi köpeklerin çok güzelmiş....oğlunda bi o kadar yakışıklı....belki çok insan önem wermez ama köpek kadar sahibine sağdık haywan yoktur....seyhan senin kurtta yakıyo valla..bizde önceden sibirya kutdu almıştık evde ne tavuk kaldı ne de ördek hepsini öldürdü...bizde sepetledik...bu alman kurtlarınında öyle bir huyu warmı acaba??

valla ismailcim bizim kurtta öyle bir sorun bildiğim kadar yok biz apartmanda oturuyoruz.kurtta yan bahçede.komşunun tavukları falan yanında dolaşıyor.galiba 1 kere denemiş az daha öldürüyormuş tavuğu.ama şimdi öyle bi durum söz konusu değil.

kars çoban köpeğinin resmini bulupta koymak olmaz be kardeşim , kangalları çok severim şantiyelerin eksik olmaz bir köpeği , işte bizim köpekler ;

Bekonun arkasında Kangal ;

Dövüş kralı pitbull ;