BÖYLE ERKUNT VİDEOSU GÖRDÜNÜZMÜ

Ynt: BÖYLE ERKUNT VİDEOSU GÖRDÜNÜZMÜ

Çağrı link=topic=70774.msg811387#msg811387 date=1387203239' Alıntı:
yok birşey yazacam öyleydi böyleydi açıkçası uğraşmak istemiyorum bu tarz anlamsız konularla.Ben kimsenin düşüncesini değiştirmek zorunda değilim herkes kendi bilir ;)
burda yanlış yapıyosun birşey biliyorsan bizimlede paylaş bende öğreneyim nasıl hile yapıldığını birdahada böyle bir hataya düşmeyeyim ve senin sayende bende bilgilenmiş olurum ama yinede en kendin bilirsin

dustero link=topic=70774.msg811329#msg811329 date=1387200625' Alıntı:
Güzelim 80lik 3 silindirli servetle TM 120 yi kapıştırıp video ' da 80i daha gidişatlı gösterirsen afedersin cümle alem pantolonunu indirip orasıyla güler oyüzden şikayetçi olduğun kaput espirileri şuan çok normal. Tarla ortasında 1 dekarlık alan belirleyip avuç içi kadar pullukla yastıklama bile sürmeden o alanı sürüp Erkunt 750 gram yakıyor dersen gene pantolonunu indirir tabi millet. Erkuntun geçmişteki reklam hataları yüzünden bugün dalga geçilmesi çok normal bunada yurdumun güzel insanı sebep olmuştur yoksa traktör kötü diye kimsenin bir laf ettiği yok.
Bu konuyu buluşmada bizzat dile getirdim, Gökhan Özkan ın köyündeki tarlaları gördük, dedim ki; bu şartlarda dekara 750 gram yakacak traktör daha icat edilmemiştir, tarlalar da geometri denen bişey yok, hepsi çok gen her parselde en az 4 yastıklama var 10 dekar yerde 3 dekardan fazla yastıklama çıkacak, öksüz karıkların çizilerin haddi hesabı yok. Erkunt zamanında rüzgar ekti, şimdi fırtına biçmesi çok normal. İnsanların sempatisini nefrete çevirdiler, ben dahil.

biz bir kaç kişi erkuntun konya merdivenlideki tanıtımına gittik aynı bu düzen 65 lik birde 90 lık getirmiş fabrika ardındada 5 li 13 inç (güya) pulluk vardı 65 in çekişi çok hoşumuza gitti biraz inçeledik...
Eve gelince gittiğimiz arkadaşların 65 ini inceledik motor dahil bir çok yerinde değişiklikler var
fabrika oynama yaptığı traktörü getiriyo sergiliyor bayinin getirdi traktörler boşda dumandan önünü göremiyor... Dost acı söyler daha kat etmemiz gereken çok yol var

nailyetek link=topic=70774.msg811473#msg811473 date=1387211120' Alıntı:
Bu konuyu buluşmada bizzat dile getirdim, Gökhan Özkan ın köyündeki tarlaları gördük, dedim ki; bu şartlarda dekara 750 gram yakacak traktör daha icat edilmemiştir, tarlalar da geometri denen bişey yok, hepsi çok gen her parselde en az 4 yastıklama var 10 dekar yerde 3 dekardan fazla yastıklama çıkacak, öksüz karıkların çizilerin haddi hesabı yok. Erkunt zamanında rüzgar ekti, şimdi fırtına biçmesi çok normal. İnsanların sempatisini nefrete çevirdiler, ben dahil.
Gittiğimiz tarlanın yan tarafı sürülü tarla da Erkunt Ankara bayisininmiş.Orda 750 gr yaksın helal olsun deriz ancak :)

akadaslar boyle vıdelar zararı oluyo bızım arkadas bu vıdeoyu gormus tarlada aynısını denedı 80 lik erkunta 70 lık tek ceker eruntu bagladı 30 40 mtre goturdu ve o tarladan cıkamadı janzumanı dagıttı baya bı masraf actı anlıcanız erkunculara kerından cok zarar veriyo : ' (

Çağrı link=topic=70774.msg811266#msg811266 date=1387190659' Alıntı:
bu bereket ergutta üstteki videolarda bizim sürdüğümüz ne :) hem de 4lü 11 ünlü :)
SİZİNKİ BEREKET 60 E, YANİ TURBO YOK, İNTERKOLER YOK, 220 TORK VAR VE 58 BEYGİR. BU İSE 65 E. TURBO İNTERKOLER, 280 TORK VE 64 BEYGİR. ARADAKİ FARK İŞTE BU. EĞER SİZİNKİ 4 LÜ 11 ÇEKİYORSA BU ÇOK RAHAT 5 LİYİ ÇEKEBİLİR. 65 E NİN NİMETTEN TEK FARKI 4 BEYGİRDİR. BUNU UNUTMAYIN.

bu tür videolara gösterilere hiç bir zaman inanmayın.ilk dönemlerde bu çok tuttu.erkuntda bu reklam fikrini veren bendim..ilk denemeler çubuk ve köylerinde oldu sonra patladı gitti her yerde ve markalarda...
benim 2008 erkunt 80 denemelerde 90-100 hb tepeliyordu..iş bitti traktörü ben aldım o demelerdeki performansı hiç görmedim..yapamadım ya sürücü bir hile yapıyor aradan zaman geçti performans düştü geldiler baktılar abi sen hidroliği kullanmayı bilmiyorsun dediler gittiler..hala çözemedim ya..o performansı..tabi tarktör şimdi aksarayda ..

birde yakıt demelerinde egerki video seyrederseniz mazor tarla başında ayarlanıyor..yastık yok..düz bir tarla kim o şekil mazot denemesi yapar..kimse. ben hafif tarlada 800-900 gr arsında yaktı 1400-1500 devirde adamın uykusu geliyor öyle tarla sürülmüyor ki..yakmasın diye her şeyi yapıyor insan..
şuan 100 lük var deneme traktörü deyim tohumdan beri bende oynama yok.sıfır traktörün birini seçtik aldık deneme yaptık bende şimdilik nisana kadar bende alırsam almayı düşünüyorum..ama çok iyi performans ve yakıt var..şimdilik iyi...tahminim yol herşey dahil bürüt pullukda dekara 1,3-1,5 litre arasında gitti geldi gibi..

artık traktörler deneme vidoları yersiz onlara bakıpda almak büyük hata.artık modeller oturdu hiç kimse sıfır traktörü veripde dene demez..ama yine kullananlar ve izlenimler çok önemli..herkes biliyor yakıtını gücünü bu yüzden butür reklamlere hiç gerekyok..

senin yaktırtıgın yakıt ve senin kullanım şeklin herşeyi belirler..
küçük erkuntları zorlamayın yazık ediyorsunuz..güçlüler ama herkül degiller...