Birazda gülelim...

02.02.2018
958
1,578
36
ÇORUM

Ben kahraman çorumluyum bu hikayeyi bilen biler bilmeyenler için yazıyorum bizim çorumlu askere gitmiş gitmiş komutan herkese sorumuyomuş nerelisin diye herkes cvp veriyomuş sıra kahramanmaraşlıya gelmiş komutan demişki nerelisin demiş askerde maraşlıyım kumtanım demiş komutan bi çakmış askere askere kahramanmaraşlıyım desene lan kavat demiş bunu duyan bizim kendini uyanık zanneden çorumlu içinden demişki komutandan dayak yemeyim demiş sıra bizim çorumluya gelmiş komutan nerelisin yawrum demiş bizim uyanıkta dayak yememek için kahraman çorumluyum kumtanım demiş komutanda buna bi dalmış tekme tokat ulan kavat çorum ne zaman kahraman oldu demiş... İşte o gün bu gündür biz çorumlular kahraman çorumluyuz der övünürüz bizde 1 gram akıl yok ula 🤣 [emoji23]🤣 [emoji23]

Çorum'lu bir ailenin erkek evladı Boklu üniversitesini kazanır, babasıda oğlunu okula götürerek okul kayıtını yaptırır daha sonrada Çorum'a geri döner. Oğlu üniversite de okuduğuna çok sevinir. Bir müddet sonra oğlunun parası bitmiştir. Oğlu parayı temin etmek için babasına mektup yazar, mektup da babasına; " Baba burası Bolu'dur, Kızları doludur, Para bitti, Aşk bitti" der ve mektup babasının eline geçer, babası mektubu okuyunca içi çıkar ve hemen oğluna istediği parayı gönderir, oğlu parayı alır sevinir ama para dayanmaz bir müddet sonra para bittiği için babasına tekrar mektup yazar babası tekrar para gönderir, Bu mektup yazma ve para gönderme işlemi böyle sürerken baba aldığı son mektupta bu seferde kendisi oğluma mektup yazmayı düşünür, babası mektubunda ; " Burası Çorum'dur, Anana Korum, Para bitti, Anan evden gitti" der.

Ben bunu paylaşmışmıydım dımmımi mo a ü ? FB_IMG_1549231970305.jpg