Berat kandili,

12.11.2010
16,298
22,543
48
Erzurum

suriyede, askerlerimiz,
yurt içinde, bir hain örgüt,
yurt dışında,bin çeşit düşman,
ve son olarak, salgın hastalık,

Allahım bugün iyi niyetli,dualarımızı kabul etsin,
günahlarımızı bağışlasın,
bereketinizi bol etsin,
sağlığınız ve huzurunuz daim olsun,

kim neye inanıyor,kim hangi partili,
kim hangi kimlikte,kimin yaşam tarzı nasıl,

hiç bir şey umrumda değil,

iyiki varsınız, sizi seviyor ve selamlarımı yolluyorum,

hayırlı kandiller.

images.jpeg.jpg

YARABBİ,
tüm islam alemi olarak işlemiş olduğumuz tüm günahları bu mübarek gecenin hürmetine affet.
Şehit olan asker, güvenlik güçlerimiz, lanet hastalıkla mücadele ederken vefat eden sağlık çalışanlarımızı ve hastalıkla vefat eden müslüman kardeşlerimizi Cennetinle ödüllendir.

Bizlere sağlık ve bereketli bir hayat nasip eyle..... AMİN.........

Berat kandiliniz mübarek olsun.
Allah (c.c.) hayırlara vesile kılsın.
Hz. Muhammed (SAV) Berat Gecesi ile ilgili olarak;
“Beş gece vardır ki, onlarda yapılan dualar kabul olur. Bunlar; Recep ayının ilk gecesi, Şaban ayının on beşinci gecesi, Cuma ve Bayram geceleridir.”
"Kim bayram gecesini ve Şâban ayının on beşinci (Berat) gecesini ibadetle ihya ederse, kalplerin öldüğü günde o kişinin kalbi ölmez." buyurmuştur.

Türk-İslam Aleminin Ve Siz Sevgili Dostlarımın Berat Kandili Hayırlara Vesile Olması Dileğiyle . Arkadaşlar yazcaklarımı sakın ola yanlış anlaman , malum ülkemizde virüs salgını var ve bundan her kesim hem maddi hemde manevi yönden etkilenmiş durumda . Sitemizdede illaki bu durumdan maddi yönden etkilenen vardır , çiftçilik mevsimsel kazanca tabi olan bir iş şuan ülkemiz geneli hiç bir ürün yetişip satışa sunulmuş degil . Sitemizdede çiftçilik yapsada ek iş yapan arkadaş cok , özel sektör vs de calışıpda bu virüs ortamında işinden olan maddi yönden zorda kalan arkadaşlar varsa imkanım elverdigi kadar yardımcı olmak isterim . Şaka yapmıyorum gayet ciddiyim bizler bir birimizi tanımasakda kocaman bir aileyiz . Lütfen ihtiyacı olan arkadaşlar varsa özelden ulaşmanız yeterli , sizleri seviyorum . Yanlış anlaşılmamak dileğiyle .