Azim 26'lı Disk-Tiller Ayak Kırma Problemi

Ynt: Azim 26 disk Ayak kırma Problemi

paranız varsa ıthal orjınal potınger alın derım ama fıyatı nedır tam bılmıyorum.

ama sunuda soyleyım dısk tıllerın yaptıgı ısı goble yapmıyor. goblenın yaptgı ısıde dısk tıller yapmıyor. dısk tıllerın avantajı zaman+yakıttan tasarruf
http://www.poettinger.at/en_uk/Produkte/Detail/800/terradisc

İslamdogan link=topic=79231.msg938838#msg938838 date=1416758930' Alıntı:
Teşekkür ederim ama pottınger markasının arkadaki merdane sistemi daha iyi gibi duruyor ve komple olarak bakarsak lemkenden daha iyiye bnzıyor bnim görüşümce bnim istediğim orjınal ıthal pottınger almak.

abım ıyı dıyorsa vardır bı bıldıgı de ben ne lemken gordum nede orj potınger gordugum en kalıtelısı corlu tarafında yapılmıs sarı renkte dısklerı gres ıle yaglanmayan bı 24 lü idi markasını hatırlamıyorum. Sağlamtaştan almıslardı geri kalanlar tipik yerli malı

emrekaptan59 link=topic=79231.msg938840#msg938840 date=1416759066' Alıntı:
abım ıyı dıyorsa vardır bı bıldıgı de ben ne lemken gordum nede orj potınger gordugum en kalıtelısı corlu tarafında yapılmıs sarı renkte dısklerı gres ıle yaglanmayan bı 24 lü idi markasını hatırlamıyorum. Sağlamtaştan almıslardı geri kalanlar tipik yerli malı

Emre bugün Tekirdağ ' a giderken tezcan ' ların önümde, 54xx serisi bi MF ' nin arkasında orjinal pòttinger gördüm.

Şu aka ' lar güzel çiftçilik yapıyor.

sebazios link=topic=79231.msg938877#msg938877 date=1416764434' Alıntı:
Emre bugün Tekirdağ ' a giderken tezcan ' ların önümde, 54xx serisi bi MF ' nin arkasında orjinal pòttinger gördüm.

Şu aka ' lar güzel çiftçilik yapıyor.

abı onlar oyle para var huzur var:D bızım gıbı bıraz ondan bıraz bundan degıl.
saglamtasta bahsettıgımde 5611 mf de kullanıyorlar

anasayfaya geldıgınızde foruma tıklayın cıkan sayfada yapacagınız paylasıma uygun bolume gırıp yenı konu aç diyerek paylasımda bulunabılırsınız.

hayırlısı olsun 26 saydım ama:D yuksek ayaklı aysan sanırım tillerin ufagı

İslamdogan link=topic=79231.msg938963#msg938963 date=1416775759' Alıntı:
arkadaşlar yeni kültivatör aldık arkasında merdane yok bu şekil tellı arkası bunlar hakkında yorumlarınız nelerdir? he birde anasayfaya paylaşım nasıl yapılıyo:D
Emre bu arada seninde konu biraz dağılmış ama idare et :D
Hayırlısı olsun İslam,Bol bol paylaşımlarını bekliyoruz,Bu arada bende Vizeliyim

Sağolun arkadaşlar 26 değil bunlar 29 ayak:D bnim merak ettiğim konu arkadaki merdane yerine konulan mibzerin arkasındaki gibi tel koymuşlar bu teller merdane görevi görmez gibi geldi bana merak ettiğim konu bu .. bu arada başkan bnde vizeliyim :D asıl konuyu dağıttım ama kusura bakma emre:D

İslamdogan link=topic=79231.msg939336#msg939336 date=1416861496' Alıntı:
Sağolun arkadaşlar 26 değil bunlar 29 ayak:D bnim merak ettiğim konu arkadaki merdane yerine konulan mibzerin arkasındaki gibi tel koymuşlar bu teller merdane görevi görmez gibi geldi bana merak ettiğim konu bu .. bu arada başkan bnde vizeliyim :D asıl konuyu dağıttım ama kusura bakma emre:D
hıc onemı yok abı konunun cevaplarını aldık zaten maksat muhabbet:D

emrekaptan59 link=topic=79231.msg938840#msg938840 date=1416759066' Alıntı:
senin gördüğün makina ermak olması lazım sarı ermak melis 3001 ben kulllanıyorum 3mtre 24 lü 100hp traktörüm var cok rahat calısıyorum sıkıntı yapmıyo amazon u kesin herkes duymusdr amazon un makinasının aynı ve cok saglam
disk misk yaglama derdi yok tavsiye ederim hatta face te sayfası var bi bakın https://www.facebook.com/ermaktarim