ArmaTrac...

Ynt: ArmaTrac...

arkadaşlar erkunt fabrikasından tanıdıgım satış temsilcileri var onlar dan duyyorum.ben  yalan konuşmuyorum.inanmassanız erkunt fabrikasını arayıp sorun.

O satış temsilcisinin adını da söyler misin, ben de konuşmak isterim kendisiyle. müşterilere karşı oldukça ilgili birisine benziyor kendisi

ÇARK link=topic=20562.msg176420#msg176420 date=1241271062' Alıntı:
arkadaşlar erkunt fabrikasından tanıdıgım satış temsilcileri var onlar dan duyyorum.ben yalan konuşmuyorum.inanmassanız erkunt fabrikasını arayıp sorun.

arkadaşlar beni yanlış anlamışsınız ben 4 silindirli traktörler konyadaki bayiden duydum ama bu avrupaya satılan traktöru  satış temsilcilerinden duydum bir yanlışlıga sebebiyet verdiysem özür dilerim

erkun guzel tasarınm yapmıs ama!.....
dıs kaportayı mf yeni hindıstanda uretilen modellerinden esinlenmıs!
1 yıl içinde bu gorunuse sahıp bır traktör cıkacak!Ve oda yerli...Erkunt ' tan daha yerli olacak....

leventblt link=topic=20562.msg200921#msg200921 date=1249140759' Alıntı:
erkun guzel tasarınm yapmıs ama!.....
dıs kaportayı mf yeni hindıstanda uretilen modellerinden esinlenmıs!
1 yıl içinde bu gorunuse sahıp bır traktör cıkacak!Ve oda yerli...Erkunt ' tan daha yerli olacak....

arkadaşım markası ne olacak ve erkuntta daha yerli olacağını nereden biliyorsun ve dökümleri nerede dökülecekk

ya leventmisin nesin ya bir insan bu kadar sallayabilir azıcık destekli at ya.senin yazılarını okudumda benim 7 yaşındaki yeğenim bile bildikleriyle seni susturur ya .bilip bilmeden çamur atıyorsun.ya şu new hollanda bile bak tüm parçalarını kendimi üretiyor.hepsini kendi üretme ihtimali çok zayıf.bir ford kendi ülkesine ne kadar yerliyse erkuntta türkiye için o kadar yerli hatta daha fazla.sende asılsız iddialarla çamur atıyorsun.

morrrrr link=topic=20562.msg201463#msg201463 date=1249282027' Alıntı:
ya leventmisin nesin ya bir insan bu kadar sallayabilir azıcık destekli at ya.senin yazılarını okudumda benim 7 yaşındaki yeğenim bile bildikleriyle seni susturur ya .bilip bilmeden çamur atıyorsun.ya şu new hollanda bile bak tüm parçalarını kendimi üretiyor.hepsini kendi üretme ihtimali çok zayıf.bir ford kendi ülkesine ne kadar yerliyse erkuntta türkiye için o kadar yerli hatta daha fazla.sende asılsız iddialarla çamur atıyorsun.

ama bende new holland fabrikasını gezdim ve orda mühendis olan amcamın kızı var ve bana dediki burda üretilen traktörün %90 nı yerli parcadan uretılıyor geri kalan ıse ıtalyadakı fabrıkadan veya almanyadan gelıyor dedı