Amerika da çiftlikler de hayvanlar yapılan muamele,

Çiftlik çalışanı olacak şerefsizlerin yaptıkları üzerine yine forumda batıyı örnek alanlara gelsin, işte batı bu gibi boş nidalar atılmaya başlanmış. Hayvanlara bunu yapan herkimse türk alman amerika ingiliz farketmez şerefsizdir. Ancak bir iki kişi bunu yapıyor diye tüm ülkeye millete mal etmek hatadır. Ozaman şimdi ülkemizdede çocuklara tecavüz eden işkence eden birkaç şerefsiz var diye bizlerde sizlerde kısacası tüm türklerde mi cocuk tecavüzcüsü oluyor?

Burada insanlara mesaj vermek için bir iki video alıp bulup ondan sonra” batı hayranlığı yeaa” diye kendinizce bi amaç edinme peşindeyseniz; onlardan daha iyi üretip, onlardan daha dürüst olup, daha çalışkan olup bunlarla övünelim. Yoksa iş ülkelerde bir iki hıyarın yaptığı adilikler ile sidik yarıştırmaksa amerikalılarda çıkar der ki: biz kücük danalara bunları yapanları kınıyoruz ama siz 2 yaşında kız çocuklarına tecavüz edenlere ceza bile vermiyorsunuz. Öylece kalırsınız.

Çiftlik çalışanı olacak şerefsizlerin yaptıkları üzerine yine forumda batıyı örnek alanlara gelsin, işte batı bu gibi boş nidalar atılmaya başlanmış. Hayvanlara bunu yapan herkimse türk alman amerika ingiliz farketmez şerefsizdir. Ancak bir iki kişi bunu yapıyor diye tüm ülkeye millete mal etmek hatadır. Ozaman şimdi ülkemizdede çocuklara tecavüz eden işkence eden birkaç şerefsiz var diye bizlerde sizlerde kısacası tüm türklerde mi cocuk tecavüzcüsü oluyor?

Burada insanlara mesaj vermek için bir iki video alıp bulup ondan sonra” batı hayranlığı yeaa” diye kendinizce bi amaç edinme peşindeyseniz; onlardan daha iyi üretip, onlardan daha dürüst olup, daha çalışkan olup bunlarla övünelim. Yoksa iş ülkelerde bir iki hıyarın yaptığı adilikler ile sidik yarıştırmaksa amerikalılarda çıkar der ki: biz kücük danalara bunları yapanları kınıyoruz ama siz 2 yaşında kız çocuklarına tecavüz edenlere ceza bile vermiyorsunuz. Öylece kalırsınız.
Sonuna kadar katılıyorum.garibim Osmanlı aşıkları töredi .Osmanlı zamanında milletin çarığı yoktu.neyin davasını güdüyor bunlar ben anlamadım.kendine dön bir bak sonrada batıya dön bir bak.insanlığa hizmet edecek her icat onlarda bizde bş cacık yok.sapkınlık yapanlara idam var.hadım var.lafta herşeyi biz icat etmişiz batı bizden çalmış gülüyoruz ağlanacak halimize.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci60

Onlar çalışırken, sen ne yapıyordun önce onu kendine sorman lazım? Mesela bu ülkeler 2. Dünya savaşında ülkeleri yerle bir olmuş, 50 milyon insan ölmüş, milyonlarca ton çelik okyanusa gömülmüş, trilyonlarca dolar zarar, sen savaşa girmediğini halde neden bu kadar geridesin önce bu soruyu kendine sormalısın! Onlar savaşta iken sen ne yapıyordun? İkincisi bu gelişmiş ülkelere sor bakalım değirmenin suyu nereden geliyor? Hangi sömürgeleri den!?,

Bu ülkelerin teknolojisi okusunda bana yetecek kadar bilgi sahibiyim. Onlara yetişmek için koşarak çalışıyoruz. İnşallah ta başaracağız.

Bahsettiğin tecavüz vakası ile ilgili özelden haberin linkini gönderirsen sevinirim. İnternetten araştırdım bulamadım...

Sonuna kadar katılıyorum.garibim Osmanlı aşıkları töredi .Osmanlı zamanında milletin çarığı yoktu.neyin davasını güdüyor bunlar ben anlamadım.kendine dön bir bak sonrada batıya dön bir bak.insanlığa hizmet edecek her icat onlarda bizde bş cacık yok.sapkınlık yapanlara idam var.hadım var.lafta herşeyi biz icat etmişiz batı bizden çalmış gülüyoruz ağlanacak halimize.
Osmanlı hakkında bilgin yoksa yazacak bir şeyim yok. ama en azından şunu bil bazı batı hayranları Abdülhamid i tahtan indirdikten sonra 1. Dünya savaşına girmeseydi. Osmanlı hala ayaktaydı.

Sayın @icendek özelden yollamaya gerek yok buradan görün. Demek bulamadınız o haberleri :) Alın ozaman.

Daha fazlada bu tip haberleri paylaşmaya vicdanım el vermedi ancak göz göre göre yalan söylemenizi susturmak için bunlar yeterli sanırım. Şunu anlamamakta ısrar ediyorsunuz kötü insanların ırkı dini dili önemli değildir. İngiliz, Amerikan, Türk hiç önemli değil. Bu davranısları yapan(hayvanlara eziyet, bebeğe çocuğa taciz vs) kim olursa olsun canidir, kötü insandır. Ancak bir toplumdan bir ülkeden 5 10 kişi böyle şerefsizlikler yaptı diye geri kalan milyonları bu ithamlarla yaftalayamazsınız. Bir Amerikalı'da bu yolladığım linklerdeki haberleri görüp ''Türkler sapık, cani'' derse tepkiniz ne olurdu onu düşünün. Konuyu sömürgelere getirerek işin özünden uzaklaşmak haksız olduğunuz gerçeğini değiştirmez. Birdahada bulamadığınız konu haber olursa bana söyleyin ben size tek tek yollarım hepsini.Sadece Ahaber izlemekle gündem takip edilmiş olmuyor malesef :)

Osmanlı hakkında bilgin yoksa yazacak bir şeyim yok. ama en azından şunu bil bazı batı hayranları Abdülhamid i tahtan indirdikten sonra 1. Dünya savaşına girmeseydi. Osmanlı hala ayaktaydı.
Benim pek bir bilgim yok ama siz çok şey biliyorsunuz galiba.siz beni tanıyor musunuz da laf kalabalığı yapıyorsunuz yazacak şeyiniz yoksa yazmayın siz bir kere uslubunuza dikkat edin sonra konuşalım .

• Beğen
Tepkiler: Stronger
Sayın @icendek özelden yollamaya gerek yok buradan görün. Demek bulamadınız o haberleri :) Alın ozaman.

Daha fazlada bu tip haberleri paylaşmaya vicdanım el vermedi ancak göz göre göre yalan söylemenizi susturmak için bunlar yeterli sanırım. Şunu anlamamakta ısrar ediyorsunuz kötü insanların ırkı dini dili önemli değildir. İngiliz, Amerikan, Türk hiç önemli değil. Bu davranısları yapan(hayvanlara eziyet, bebeğe çocuğa taciz vs) kim olursa olsun canidir, kötü insandır. Ancak bir toplumdan bir ülkeden 5 10 kişi böyle şerefsizlikler yaptı diye geri kalan milyonları bu ithamlarla yaftalayamazsınız. Bir Amerikalı'da bu yolladığım linklerdeki haberleri görüp ''Türkler sapık, cani'' derse tepkiniz ne olurdu onu düşünün. Konuyu sömürgelere getirerek işin özünden uzaklaşmak haksız olduğunuz gerçeğini değiştirmez. Birdahada bulamadığınız konu haber olursa bana söyleyin ben size tek tek yollarım hepsini.Sadece Ahaber izlemekle gündem takip edilmiş olmuyor malesef :)
Paylaştığım video üniversite araştırması yani birden çok yetiştirici de yapılmış.

Hayvana kötü mualeme ile ilgili düşüncelerimi, civcivlerin öldürülmesi ile ilgili haber de yazdım. Konuyu tekrar yazmaya haber yok. İşkenceye ve kötü muameleyi yapan kimse dünya da almayı, ahirette kesin olarak alacaktır ona şüphem yok. Siz bir önce ki yazınızda 2 yaşında ki bebeğe tecavüz edenler in cezalandırılmadığını yazmıştınız ben o haberi dedim. Bu haberleri ben de okudum. Yazdığınızda maalesef çıkıyor. İnsanların kalbinden Allah korkusu olmayınca herşeyi yapabiliyor. Nerede yalan söyledim merak ediyorum. Açıklarsanız sevinirim. Ayrıca kimseye genelleme yapmadım. Bu video internette dolaşıyordu görün dedim. Biri yapıyor diye genelleme yapılmaz yapılamaz.
Son olarak Ahaber izlemem [emoji3], aslında herhangi bir kanalı izleyebilirim. Bana söylenenin doğru mu yanlış mı olduğunu anlayacak kadar bilgi sahibiyim. Kimsenin beni yönlendirmesine izin vermem. Elhamdülillah aklım başımda. Ön yargılı olmanız beni üzdü[emoji852]️,

Oralarda besicilik hesap kitapla yapılıyor. Holstein buzagı erkekse hic degeri yok. İlk hafta sattı sattı sonra oldürüyorlar. Yapılanlar bu nedenle. Elbette hayvana eziyet etmeyi savunmak mümkün degil.

Benzer bir sey var. Para etmiyor diye şeftali agaclarını kesmıyor muyuz ? Agac canlı degıl mı ? Beslenmesı karlı degil diye erkek civcivler oldürülmüyor mu ?

Hani bir reklam vardı eskiden "tamamen duygusal " diye aynen öyle madem hayvana acıyorsan sl bitane ölene kadar bak ölüncede mezarını yap.erkek hayvan para etmiyorsa adam kolleksiyonmu yapsın.müftüye sormak lazım[emoji16]

Bu ne sığ beyindir Ya Rabbi 😄 sen o zamanlar ordamiydin delilin nedir çarığin bile olmadığına sevgili rumun getirdiği? Koku diye bir film var 1600-1700 lı yılların avrupa hatta parisin sokaklarını anlatıyor. Pis ve iğrenç koku tuvalet pisliğini ve banyo yapmadıkları için o iğrenç atmosferi yıkmak için parfüm icadı bulunuyor. O sıra osmanlı hilafeti hanlar kervansaraylar hamamlar çeşmeler ile hakimiyeti altında her toprağa bunları dikmiş ve terbiye adalet getirmiş bugün hdp ermeni vekili garo paylan dahi osmanlı hilafetini mumla arar konuşmasını yapmış sen biçare ise ne ile itham ediyor vah zavallı ya soyun sopum rum ya da zihniyetin! Ilber ortaylı dan dinle fatihi ve osmanlıyı

Bu ne sığ beyindir Ya Rabbi [emoji1] sen o zamanlar ordamiydin delilin nedir çarığin bile olmadığına sevgili rumun getirdiği? Koku diye bir film var 1600-1700 lı yılların avrupa hatta parisin sokaklarını anlatıyor. Pis ve iğrenç koku tuvalet pisliğini ve banyo yapmadıkları için o iğrenç atmosferi yıkmak için parfüm icadı bulunuyor. O sıra osmanlı hilafeti hanlar kervansaraylar hamamlar çeşmeler ile hakimiyeti altında her toprağa bunları dikmiş ve terbiye adalet getirmiş bugün hdp ermeni vekili garo paylan dahi osmanlı hilafetini mumla arar konuşmasını yapmış sen biçare ise ne ile itham ediyor vah zavallı ya soyun sopum rum ya da zihniyetin! Ilber ortaylı dan dinle fatihi ve osmanlıyı
Yazdıklarınız çok utanç verici önce sizi terbiyeye davet ediyorum ondan sonra konuşalım ben sizin düşünceleriniz paylaşmak zorunda değilim.Bana hakaret edene hiç bir şey diyemem.ben de size hakaret etsem yakışırmı.

bir kaç işletmenin yaptıklarını ülke adına yayamazsınız ; ilk önce aynaya bakın ineklerin gözünü çıkaran mı dersin ayağını kıran mı dersin yok mu Türkiye var çuvaldızı kendinize batırın ; işletme çalışanlarının ne bok yediği her yerde aynı

Ustad sende bu ulkede yaşiyorsun yapilan muameleyi hangi işletmede gordun bir izah edermisin kurbanlıklardan bahsetmiyorum iyi okuyun konuyu

• Beğen
Tepkiler: Mstfaclk54